Keresés
Blog.hu
Fórum
Indavideó
Economx
Dívány
Totalcar
Femina
Port
We ❤︎ Budapest
Velvet
Inda
Címlap
Rovatok
Friss hírek
Economx
Dívány
Totalcar
Femina
Port
We ❤︎ Budapest
Velvet
Inda
AI Summit 2024
Tusványos 2024
2024. 07. 27. szombat
Olga, Liliána
EUR
390,90
Ft
USD
360,09
Ft
GBP
463,31
Ft
BUX
73 174
Ft
OTP
18 600
Ft
MOL
2 812
Ft
16 °C
33 °C
Belföld
Külföld
Gazdaság
Kult
Vélemény
Tech-Tud
Sport
Fomo
24 Óra
Blog
Videó
Podcast
Olimpia percről percre
Közvetítés
Olimpia - 07.27. - Percről percre
Meghalt egy edző a párizsi olimpiai faluban
18:32
A patkányok is megnézték a megnyitót Párizsban
18:28
Valter Attila 22. az egyéni időfutamban
18:23
Nem tudta borítani a papírformát az Ecseki, Madarász duó
18:14
Mennyit is ér egy érem az olimpián a magyar sportolóknak?
18:00
Itt az olimpia hivatalos dala, a Hello World
Vívás
19:25
Női párbajtőr egyéni
Elődöntő
Úszás
21:50
Férfi 4x100 m-es gyorsváltó
Döntő
Asztalitenisz
22:15
Női egyes
Női egyes, 1. forduló
Galéria
A nap képei
>
Párizs minket is várt: az Index helyszíni stábja is rácsatlakozott az olimpiára
A németek nagy Eb-találmánya az olimpián kényszerű, mégis teljesen természetes
Van itt minden, mint a búcsúban: két magyar aranytól tízig nyúlik a párizsi olimpiai jóslás
Több mint fél évszázada fennálló rekord is várja a párizsi olimpia sztárjait
Sport
Szocsi 2014
Menetrend
Cikkek
Naptár
Menetrend
Éremtábla
Sportágak
Magyarok
február 16., vasárnap
06:00
CURLING (férfi)
Csoportkör, 10. forduló
Végeredmény
Egy. Áll. – Kanada
6 - 8
06:00
CURLING (férfi)
Csoportkör, 10. forduló
Végeredmény
Nagy-Br. – Norvégia
6 - 7
06:00
CURLING (férfi)
Csoportkör, 10. forduló
Végeredmény
Svédo. – Oroszo.
8 - 4
08:00
ALPESI SÍ (férfi)
Szuper óriás-műlesikás, Szuper-óriásműlesiklás
Végeredmény
Jansrud
Weibrecht
Hudec
Miller
1:18,14
1:18,44
1:18,67
1:18,67
08:00
SNOWBOARD (női)
Krossz, Krossz, selejtező
Végeredmény
1.
Samkova
2.
Jacobellis
3.
Maltais
120,61
121,4
122,26
09:00
JÉGKORONG (férfi)
B csoport, 3. forduló
Végeredmény
Ausztria – Norvégia
3 - 1
09:00
JÉGKORONG (női)
Helyosztó, 5-8. helyért
Végeredmény
Finno. – Németo.
2 - 1
10:15
SNOWBOARD (női)
Krossz, Krossz, negyeddöntő
Végeredmény
1.
Samkova
2.
Trespeuch
3.
Maltais
10:30
SNOWBOARD (női)
Krossz, Krossz, elődöntő
Végeredmény
1.
Smakova
2.
Maltais
3.
Trespeuch
10:40
SNOWBOARD (női)
Krossz, Krossz, döntő
Végeredmény
Smakova
Maltais
Trespeuch
11:00
SÍFUTÁS (férfi)
4x10 km-es váltó, 4x10 km-es váltóverseny
Végeredmény
Svédország
Oroszország
Franciaország
1:28:42,0
1:29:03,3
1:29:13,9
11:00
CURLING (női)
Csoportkör, 10. forduló
Végeredmény
Dánia – Dél-K.
7 - 4
11:00
CURLING (női)
Csoportkör, 10. forduló
Végeredmény
Japán – Svájc
9 - 7
11:00
CURLING (női)
Csoportkör, 10. forduló
Végeredmény
Svédo. – Oroszo.
5 - 4
11:00
CURLING (női)
Csoportkör, 10. forduló
Végeredmény
Egy. Áll. – Kanada
6 - 7
13:30
JÉGKORONG (férfi)
A csoport, 3. forduló
Végeredmény
Oroszo. – Szlovákia
1 - 0
13:30
JÉGKORONG (férfi)
A csoport, 3. forduló
Végeredmény
Szlovénia – Egy. Áll.
1 - 5
15:00
GYORSKORCSOLYA (női)
1500 méter, 1500 méter
Végeredmény
ter Mors
Ireen Wüst
Lotte van Beek
1:53,51
1:54,09
1:54,54
16:00
MŰKORCSOLYA (vegyes)
Jégtánc, Jégtánc szabadprogram
Végeredmény
1.
Davis White
2.
Virtue, Moir
3.
Ilinyih, Kacalapov
78,99
76,33
73,04
16:00
CURLING (férfi)
Csoportkör, 11. forduló
Végeredmény
Norvégia – Svájc
5 - 3
16:00
CURLING (férfi)
Csoportkör, 11. forduló
Végeredmény
Kína – Kanada
8 - 9
16:00
CURLING (férfi)
Csoportkör, 11. forduló
Végeredmény
Németo. – Dánia
3 - 6
16:00
CURLING (férfi)
Csoportkör, 11. forduló
Végeredmény
Egy. Áll. – Svédo.
4 - 6
17:15
BOB (férfi)
Kettes, Kettes. 1. futam
Végeredmény
1.
Zubkov, Vojevoda
2.
Holcomb, Langton
3.
Butner, Fogt
0:56,25
0:56,34
0:56,45
18:00
JÉGKORONG (férfi)
B csoport, 3. forduló
Végeredmény
Finno. – Kanada
1 - 2
18:00
JÉGKORONG (női)
Helyosztó, 5-8. helyért
Végeredmény
Oroszo. – Japán
6 - 3
18:45
BOB (férfi)
Kettes, Kettes. 2. futam
Végeredmény
1.
Zubkov, Vojevoda
2.
Hefti, Baumann
3.
Holcomb, Langton
1:52,82
1:53,14
1:53,18
Előző nap
Következő nap
Menetrend