Keresés
Blog.hu
Fórum
Indavideó
Economx
Dívány
Totalcar
Femina
Port
We ❤︎ Budapest
Velvet
Inda
Címlap
Rovatok
Friss hírek
Economx
Dívány
Totalcar
Femina
Port
We ❤︎ Budapest
Velvet
Inda
AI Summit 2024
Tusványos 2024
2024. 07. 27. szombat
Olga, Liliána
EUR
390,90
Ft
USD
360,09
Ft
GBP
463,31
Ft
BUX
73 174
Ft
OTP
18 600
Ft
MOL
2 812
Ft
16 °C
33 °C
Belföld
Külföld
Gazdaság
Kult
Vélemény
Tech-Tud
Sport
Fomo
24 Óra
Blog
Videó
Podcast
Olimpia percről percre
Közvetítés
Olimpia - 07.27. - Percről percre
Meghalt egy edző a párizsi olimpiai faluban
18:00
Itt az olimpia hivatalos dala, a Hello World
17:50
Ausztrál arany a női kerékpárosok időfutamán
17:32
Meghalt egy edző a párizsi olimpiai faluban
17:27
A spanyol fociválogatott máris továbbjutott a csoportjából
17:19
Fesztiválhangulatban tekernek a bringások
Vívás
19:25
Női párbajtőr egyéni
Elődöntő
Úszás
21:50
Férfi 4x100 m-es gyorsváltó
Döntő
Asztalitenisz
22:15
Női egyes
Női egyes, 1. forduló
Galéria
A nap képei
>
Párizs minket is várt: az Index helyszíni stábja is rácsatlakozott az olimpiára
A németek nagy Eb-találmánya az olimpián kényszerű, mégis teljesen természetes
Van itt minden, mint a búcsúban: két magyar aranytól tízig nyúlik a párizsi olimpiai jóslás
Több mint fél évszázada fennálló rekord is várja a párizsi olimpia sztárjait
Sport
Szocsi 2014
Menetrend
Cikkek
Naptár
Menetrend
Éremtábla
Sportágak
Magyarok
február 21., péntek
08:45
SZABADSTÍLUSÚ SÍ (női)
Krossz, Selejtező
Végeredmény
1.
Serwa
2.
David
3.
Thompson
121,45
121,46
121,56
09:30
CURLING (férfi)
3. helyért, A 3. helyért
Végeredmény
Kína – Svédo.
4 - 6
10:30
SZABADSTÍLUSÚ SÍ (női)
Krossz, Nyolcaddöntő
Végeredmény
1.
Serwa
2.
David
3.
Thompson
11:05
SZABADSTÍLUSÚ SÍ (női)
Krossz, Negyeddöntő
Végeredmény
1.
Serwa
2.
David
3.
Thompson
11:25
SZABADSTÍLUSÚ SÍ (női)
Krossz, Elődöntő
Végeredmény
1.
Holmlund
2.
Thompson
3.
Serwa
11:41
SZABADSTÍLUSÚ SÍ (női)
Krossz, Döntő
Végeredmény
Thompson
Serwa
Holmlund
13:00
JÉGKORONG (férfi)
Elődöntő, Elődöntő
Végeredmény
Svédo. – Finno.
2 - 1
13:00
CURLING - VÉGEREDMÉNY (vegyes)
A dobogó, Férfiak
Végeredmény
Kanada
Nagy-Britannia
Svédország
4.
Kína
13:45
ALPESI SÍ (női)
Műlesiklás, 1. futam
Végeredmény
1.
Shiffrin
2.
Höfk-Risch
3.
Maze
44.
Berecz
0:56,62
0:53,11
0:53,29
1:03,28
14:30
GYORSKORCSOLYA (férfi)
Csapat üldözéses, Negyeddöntő
Végeredmény
1.
Dél-Korea
2.
Lengyelország
3.
Kanada
3:40,84
3:42,78
3:43,30
14:30
CURLING (férfi)
Döntő, Döntő
Végeredmény
Kanada – Nagy-Br.
9 - 3
15:23
GYORSKORCSOLYA (női)
Csapat üldözéses, Negyeddöntő
Végeredmény
1.
Hollandia
2.
Oroszország
3.
Lengyelország
2:58,61
3:01,53
3:02,12
15:30
BIATLON (női)
4x6 km, Váltóverseny
Végeredmény
Ukrajna
Oroszország
Norvégia
1:10:02,5
1:10:28,9
1:10:40,1
16:12
GYORSKORCSOLYA (férfi)
Csapat üldözéses, Elődöntő
Végeredmény
1.
Hollandia
2.
Dél-Korea
3.
Kanada
3:40,79
3:42,32
3:45,28
17:15
ALPESI SÍ (női)
Műlesiklás, 2. futam
Végeredmény
Shiffrin
Schild
Zettel
35.
Berecz
1:44,54
1:45,07
1:45,35
2:04,92
17:30
RÖVIDPÁLYÁS GYORSKORCSOLYA (férfi)
500 méter, Negyeddöntő
Végeredmény
1.
Vu
2.
Cournoyer
3.
An
0:41,056
0:41,060
0:41,257
17:45
RÖVIDPÁLYÁS GYORSKORCSOLYA (női)
1000 méter, Negyeddöntő
Végeredmény
1.
Maltais
2.
Ter Mors
3.
Sim
1:29,037
1:29,119
1:29,356
18:00
JÉGKORONG (férfi)
Elődöntő, Elődöntő
Végeredmény
Egy. Áll. – Kanada
0 - 1
18:15
RÖVIDPÁLYÁS GYORSKORCSOLYA (férfi)
500 méter, Elődöntő
Végeredmény
1.
Vu
2.
Cournoyer
3.
An
0:40,846
0:40,945
0:41,063
18:23
RÖVIDPÁLYÁS GYORSKORCSOLYA (női)
1000 méter, Elődöntő
Végeredmény
1.
Pak
2.
Smith
3.
Sim
1:30,182
1:30,399
1:31,237
18:45
RÖVIDPÁLYÁS GYORSKORCSOLYA (férfi)
500 méter, Döntő
Végeredmény
An
Vu
Cournoyer
0:41,312
0:41,516
0:41,617
18:56
RÖVIDPÁLYÁS GYORSKORCSOLYA (női)
1000 méter, Döntő
Végeredmény
Pak
Fan
Sim
1:30,761
1:30,811
1:31,027
19:21
RÖVIDPÁLYÁS GYORSKORCSOLYA (férfi)
5000 méter váltó, Döntő
Végeredmény
Oroszország
Egyesült Államok
Kína
6:42,100
6:42,371
6:48,341
Előző nap
Következő nap
Menetrend