Előd
10 °C
16 °C
Sport

Tokio 2020

július 25., vasárnap

  1. 01:00
    sal
    VITORLÁZÁS (férfi) Hullámlovaglás férfi, Döntő

    Végeredmény

    1. Italo Ferreira
    2. Igarasi Kanoa
    3. Owen Wright
  2. 01:00
    sal
    VITORLÁZÁS (női) Hullámlovaglás női, Döntő

    Végeredmény

    1. Cariassa Moore
    2. Bianca Buitendag
    3. Cuzuki Amuro
  3. 02:00
    skb
    GÖRDESZKA (férfi) Férfi street, Döntő

    Végeredmény

    1. Horigome Yuto
    2. Kelvin Hoefler
    3. Jagger Eaton
  4. 02:00
    sho
    SPORTLÖVÉSZET (női) Női 10m légpisztoly, Selejtező
  5. 02:00
    sho
    SPORTLÖVÉSZET (női) Női skeet, Selejtező
  6. 02:00
    fen
    VÍVÁS (női) Női tőr egyéni, 64 között
  7. 02:00
    hbl
    KÉZILABDA (női) A csoport, 1. forduló

    Végeredmény

    1. Hollandia – Japán
    1. 32 - 21
  8. 02:00
    vvo
    RÖPLABDA (női) Női csapat, Selejtezők

    Végeredmény

    1. Orosz cs. – Olaszo.
    1. 0 - 3
  9. 02:30
    arc
    ÍJÁSZAT (női) Női csapat, Nyolcaddöntő
  10. 02:30
    sho
    SPORTLÖVÉSZET (férfi) Férfi skeet, Selejtező
  11. 02:30
    fen
    VÍVÁS (férfi) Férfi párbajtőr egyéni, 64 között
  12. 02:40
    row
    EVEZÉS (férfi) Kettes férfi, Vigaszág
  13. 02:50
    row
    EVEZÉS (női) Kettes női, Vigaszág
  14. 02:55
    fen
    VÍVÁS (női) Női tőr egyéni, 32 között
  15. 03:00
    tt
    ASZTALITENISZ (vegyes) Vegyes csapat, Vegyes csapat, negyeddöntő
  16. 03:00
    row
    EVEZÉS (férfi) Könnyűsúly kétpár férfi, Vigaszág
  17. 03:00
    row
    EVEZÉS (női) Könnyűsúly kétpár női, Vigaszág
  18. 03:00
    tkw
    TEKVONDÓ (férfi) Férfi -68kg, Nyolcaddöntő, negyeddöntő, elődöntő
  19. 03:00
    tkw
    TEKVONDÓ (női) Női -57kg, Nyolcaddöntő, negyeddöntő, elődöntő
  20. 03:00
    gar
    TORNA, SZER (női) Női egyéni összetett, Selejtező
  21. 03:00
    gar
    TORNA, SZER (női) Női csapat, Selejtező
  22. 03:00
    gar
    TORNA, SZER (női) Női ugrás, Selejtező
  23. 03:00
    gar
    TORNA, SZER (női) Női talaj, Selejtező
  24. 03:00
    gar
    TORNA, SZER (női) Női gerenda, Selejtező
  25. 03:00
    gar
    TORNA, SZER (női) Női felemás korlát, Selejtező
  26. 03:00
    bsb
    BASEBALL (női) Csoportkör – körmérkőzés, 4. forduló

    Végeredmény

    1. Ausztrália – Egyesült Áll.
    1. 1 - 2
  27. 03:00
    hoc
    GYEPLABDA (női) B csoport, 1. forduló

    Végeredmény

    1. Ausztrália – Spanyolo.
    1. 3 - 1
  28. 03:00
    bkb
    KOSÁRLABDA (férfi) A csoport, 1. forduló

    Végeredmény

    1. Irán – Csehország
    1. 78 - 84
  29. 03:00
    wpo
    VÍZILABDA (férfi) A csoport, 1. forduló

    Végeredmény

    1. Dél-Afrika – Olaszo.
    1. 2 - 21
  30. 03:30
    swm
    ÚSZÁS (férfi) Férfi 400m vegyes, Döntő

    Végeredmény

    1. Chase Kalisz
    2. Jay Litherland
    3. Brendon Smith
    4. 4. Verrasztó Dávid
  31. 03:40
    row
    EVEZÉS (férfi) Négypár férfi, Vigaszág
  32. 03:40
    swm
    ÚSZÁS (női) Női 100m pillangó, Elődöntő
  33. 03:50
    row
    EVEZÉS (női) Négypár női, Vigaszág
  34. 03:52
    swm
    ÚSZÁS (férfi) Férfi 400m gyors, Döntő

    Végeredmény

    1. Ahmed Hafnaui
    2. Jack McLoughlin
    3. Kieran Smith
  35. 04:00
    row
    EVEZÉS (férfi) Nyolcas férfi, Előfutamok
  36. 04:00
    jud
    CSELGÁNCS (férfi) -66kg férfi, Selejtező, nyolcaddöntő, negyeddöntő
  37. 04:00
    jud
    CSELGÁNCS (női) -52kg női, Selejtező, nyolcaddöntő, negyeddöntő
  38. 04:00
    box
    ÖKÖLVÍVÁS (női) 48–51kg női, Selejtezők
  39. 04:00
    box
    ÖKÖLVÍVÁS (férfi) 57–63kg férfi, Selejtezők
  40. 04:00
    box
    ÖKÖLVÍVÁS (női) 69–75kg női, Selejtezők
  41. 04:00
    box
    ÖKÖLVÍVÁS (férfi) 75–81kg férfi, Selejtezők
  42. 04:00
    ten
    TENISZ (férfi) Férfi egyes, 1. forduló: Fucsovics–Hurkacz
  43. 04:00
    hbl
    KÉZILABDA (női) B csoport, 1. forduló

    Végeredmény

    1. Orosz csapat – Brazília
    1. 24 - 24
  44. 04:05
    vvo
    RÖPLABDA (női) Női csapat, Selejtezők

    Végeredmény

    1. Egyesült Áll. – Argentína
    1. 3 - 0
  45. 04:12
    swm
    ÚSZÁS (női) Női 400m vegyes, Döntő

    Végeredmény

    1. Jui Ohasi
    2. Emma Weyant
    3. Hali Flickinger
    4. 5. Hosszú Katinka
    5. 6. Mihályvári-Farkas Viktória
  46. 04:15
    sho
    SPORTLÖVÉSZET (női) Női 10m légpisztoly, Döntő

    Végeredmény

    1. Vitalina Batszaraskina
    2. Antoaneta Kosztadinova
    3. Ransin Csiang
  47. 04:20
    row
    EVEZÉS (női) Nyolcas női, Előfutamok
  48. 04:30
    wpo
    VÍZILABDA (férfi) A csoport, 1. forduló

    Végeredmény

    1. 9 - 10
  49. 04:33
    swm
    ÚSZÁS (férfi) Férfi 100m mell, Elődöntő
  50. 04:40
    row
    EVEZÉS (férfi) Egypár férfi, Negyeddöntő
  51. 04:45
    swm
    ÚSZÁS (női) Női 4x100m gyors, Döntő

    Végeredmény

    1. Ausztrália
    2. Kanada
    3. Egyesült Államok
  52. 04:45
    hoc
    GYEPLABDA (női) B csoport, 1. forduló

    Végeredmény

    1. Japán – Kína
    1. 3 - 4
  53. 04:50
    wlf
    SÚLYEMELÉS (férfi) Férfi 61 kg, Döntő

    Végeredmény

    1. Fabin Li
    2. Eko Yuli Irawan
    3. Igor Son
  54. 04:50
    wlf
    SÚLYEMELÉS (férfi) Férfi 67 kg, Döntő

    Végeredmény

    1. Csen Li-csün
    2. Luis Javier Lozano Mosquera
    3. Mirko Zanni
  55. 04:55
    fen
    VÍVÁS (férfi) Férfi párbajtőr egyéni, 32 között
  56. 05:05
    sal
    VITORLÁZÁS (férfi) Férfi szörf, 1-3. futam
  57. 05:05
    sal
    VITORLÁZÁS (női) Női Laser Radial, 1-2. futam
  58. 05:15
    hoc
    GYEPLABDA (női) B csoport, 1. forduló

    Végeredmény

    1. Új-Zéland – Argentína
    1. 3 - 0
  59. 06:00
    csl
    KAJAK-KENU (férfi) Férfi C–1 szlalom, Előfutamok
  60. 06:00
    crd
    KERÉKPÁR, ORSZÁGÚTI (női) Női versenyek, Női mezőnyverseny

    Végeredmény

    1. Anna Kiesenhofer
    2. Annemiek van Vleuten
    3. Elisa Longo Borhini
  61. 06:00
    sho
    SPORTLÖVÉSZET (férfi) Férfi 10m légpuska, Selejtező, döntő
  62. 06:20
    bdm
    TOLLASLABDA (férfi) Férfi egyes, Krausz Gergely, 1. csoportmeccs
  63. 06:35
    fen
    VÍVÁS (női) Női tőr egyéni, Nyolcaddöntő
  64. 06:40
    bkb
    KOSÁRLABDA (férfi) B csoport, 1. forduló

    Végeredmény

    1. Németo. – Olaszo.
    1. 82 - 92
  65. 06:45
    arc
    ÍJÁSZAT (női) Női csapat, Negyeddöntő
  66. 06:47
    csl
    KAJAK-KENU (női) Női K–1 szlalom, Előfutamok
  67. 07:00
    tt
    ASZTALITENISZ (férfi) Férfi egyes, Férfi egyes, 2. forduló
  68. 07:00
    tt
    ASZTALITENISZ (női) Női egyes, Női egyes, 2. forduló
  69. 07:00
    wpo
    VÍZILABDA (férfi) A csoport, 1. forduló

    Végeredmény

    1. USA – Japán
    1. 15 - 13
  70. 07:15
    hbl
    KÉZILABDA (női) A csoport, 1. forduló

    Végeredmény

    1. Montenegró – Angola
    1. 33 - 22
  71. 07:20
    vvo
    RÖPLABDA (női) Női csapat, Selejtezők

    Végeredmény

    1. Szerbia – Dominikai Közt.
    1. 3 - 0
  72. 07:30
    bsb
    BASEBALL (női) Csoportkör – körmérkőzés, 4. forduló

    Végeredmény

    1. Kanada – Japán
    1. 0 - 1
  73. 07:35
    sal
    VITORLÁZÁS (férfi) Férfi Laser, 1-2. futam
  74. 07:35
    fen
    VÍVÁS (férfi) Férfi párbajtőr egyéni, Nyolcaddöntő
  75. 08:00
    div
    MŰUGRÁS (női) Női szinkron műugrás, Döntő

    Végeredmény

    1. Kína
    2. Kanada
    3. Németország
  76. 08:05
    sal
    VITORLÁZÁS (női) Női szörf, 1-3. futam
  77. 08:17
    arc
    ÍJÁSZAT (női) Női csapat, Elődöntő
  78. 08:25
    fen
    VÍVÁS (női) Női tőr egyéni, Negyeddöntő
  79. 08:30
    sho
    SPORTLÖVÉSZET (férfi) Férfi 10m légpuska, Döntő

    Végeredmény

    1. William Shaner
    2. Liao Seng
    3. Haoran Jang
  80. 08:30
    wpo
    VÍZILABDA (férfi) B csoport, 1. forduló

    Végeredmény

    1. Ausztrália – Montenegró
    1. 10 - 15
  81. 08:55
    fen
    VÍVÁS (férfi) Férfi párbajtőr egyéni, Negyeddöntő
  82. 09:15
    arc
    ÍJÁSZAT (női) Női csapat, 3. helyért
  83. 09:15
    hbl
    KÉZILABDA (női) A csoport, 1. forduló

    Végeredmény

    1. Norvégia – Dél-Korea
    1. 39 - 27
  84. 09:25
    vvo
    RÖPLABDA (női) Női csapat, Selejtezők

    Végeredmény

    1. Kína – Töröko.
    1. 0 - 3
  85. 09:30
    fbl
    LABDARÚGÁS (férfi) C csoport, 2. forduló

    Végeredmény

    1. Egyiptom – Argentína
    1. 0 - 1
  86. 09:40
    arc
    ÍJÁSZAT (női) Női csapat, Döntő

    Végeredmény

    1. Dél-Korea
    2. Orosz csapat
    3. Németország
  87. 10:00
    jud
    CSELGÁNCS (férfi) -66kg férfi, Vigaszág, elődöntő, 3. helyért, döntő

    Végeredmény

    1. Abe Hifumi
    2. Vazsa Margvelasvili
    3. An Baul
    4. Daniel Cargnin
  88. 10:00
    jud
    CSELGÁNCS (női) -52kg női, Vigaszág, elődöntő, 3. helyért, döntő

    Végeredmény

    1. Abe Uta
    2. Amandine Bouchard
    3. Odette Giuffrida
    4. Chelsie Giles
  89. 10:00
    fbl
    LABDARÚGÁS (férfi) A csoport, 2. forduló

    Végeredmény

    1. Franciao. – Dél-Afrika
    1. 4 - 3
  90. 10:00
    fbl
    LABDARÚGÁS (férfi) B csoport, 2. forduló

    Végeredmény

    1. Új-Zéland – Honduras
    1. 2 - 3
  91. 10:20
    bkb
    KOSÁRLABDA (férfi) B csoport, 1. forduló

    Végeredmény

    1. Ausztrália – Nigéria
    1. 84 - 67
  92. 10:30
    fbl
    LABDARÚGÁS (férfi) D csoport, 2. forduló

    Végeredmény

    1. Brazília – Elefántcs.
    1. 0 - 0
  93. 11:00
    fen
    VÍVÁS (női) Női tőr egyéni, Elődöntő
  94. 11:20
    wpo
    VÍZILABDA (férfi) B csoport, 1. forduló

    Végeredmény

    1. Szerbia – Spanyolo.
    1. 12 - 13
  95. 11:30
    hoc
    GYEPLABDA (férfi) A csoport, 2. forduló

    Végeredmény

    1. India – Ausztrália
    1. 1 - 7
  96. 12:00
    tkw
    TEKVONDÓ (férfi) Férfi -68kg, Vigaszág, 3. helyért, döntő

    Végeredmény

    1. Ulugbek Rasitov
    2. Bradly Sinden
    3. Hakan Recber
    4. Csao Su-aj
  97. 12:00
    tkw
    TEKVONDÓ (női) Női -57kg, Vigaszág, 3. helyért, döntő

    Végeredmény

    1. Anastasija Zolotic
    2. Tatyana Minina
    3. Csia Ling
    4. Hatice Kübra Ilgün
  98. 12:00
    fen
    VÍVÁS (férfi) Férfi párbajtőr egyéni, Elődöntő
  99. 12:00
    hoc
    GYEPLABDA (férfi) A csoport, 2. forduló

    Végeredmény

    1. Japán – Argentína
    1. 1 - 2
  100. 12:02
    swm
    ÚSZÁS (női) Női 100m hát, Előfutamok
  101. 12:20
    bdm
    TOLLASLABDA (női) Női egyes, Sárosi Laura, 1. csoportmeccs
  102. 12:22
    swm
    ÚSZÁS (férfi) Férfi 200m gyors, Előfutamok
  103. 12:30
    hbl
    KÉZILABDA (női) B csoport, 1. forduló

    Végeredmény

    1. Spanyolo. – Svédo.
    1. 24 - 31
  104. 12:30
    fbl
    LABDARÚGÁS (férfi) C csoport, 2. forduló

    Végeredmény

    1. Ausztrália – Spanyolo.
    1. 0 - 1
  105. 12:40
    vvo
    RÖPLABDA (női) Női csapat, Selejtezők

    Végeredmény

    1. Japán – Kenya
    1. 3 - 0
  106. 12:50
    fen
    VÍVÁS (női) Női tőr egyéni, 3. helyért

    Végeredmény

    1. Larissza Korobejnyikova
  107. 12:50
    wpo
    VÍZILABDA (férfi) B csoport, 1. forduló

    Végeredmény

    1. Horváto. – Kazahsztán
    1. 23 - 7
  108. 12:59
    swm
    ÚSZÁS (női) Női 100m mell, Előfutamok
  109. 13:00
    tt
    ASZTALITENISZ (vegyes) Vegyes csapat, Vegyes csapat, elődöntő
  110. 13:00
    bsb
    BASEBALL (női) Csoportkör – körmérkőzés, 4. forduló

    Végeredmény

    1. Olaszo. – Mexikó
    1. 0 - 5
  111. 13:00
    fbl
    LABDARÚGÁS (férfi) A csoport, 2. forduló

    Végeredmény

    1. Japán – Mexikó
    1. 2 - 1
  112. 13:00
    fbl
    LABDARÚGÁS (férfi) B csoport, 2. forduló

    Végeredmény

    1. Románia – Dél-Korea
    1. 0 - 4
  113. 13:19
    swm
    ÚSZÁS (férfi) Férfi 100m hát, Előfutamok
  114. 13:20
    fen
    VÍVÁS (férfi) Férfi párbajtőr egyéni, 3. helyért

    Végeredmény

    1. Igor Reizlin
  115. 13:30
    fbl
    LABDARÚGÁS (férfi) D csoport, 2. forduló

    Végeredmény

    1. Szaúd-A. – Németo.
    1. 2 - 3
  116. 13:39
    swm
    ÚSZÁS (női) Női 400m gyors, Előfutamok
  117. 13:45
    fen
    VÍVÁS (női) Női tőr egyéni, Döntő

    Végeredmény

    1. Lee Kiefer
    2. Inna Gyeriglazova
  118. 13:45
    hoc
    GYEPLABDA (férfi) A csoport, 2. forduló

    Végeredmény

    1. Spanyolo. – Új-Zéland
    1. 3 - 4
  119. 14:00
    bkb
    KOSÁRLABDA (férfi) A csoport, 1. forduló

    Végeredmény

    1. Franciao. – USA
    1. 83 - 76
  120. 14:10
    swm
    ÚSZÁS (férfi) Férfi 4x100m gyors, Előfutamok
  121. 14:15
    fen
    VÍVÁS (férfi) Férfi párbajtőr egyéni, Döntő

    Végeredmény

    1. Romain Cannone
    2. Siklósi Gergely
  122. 14:15
    hoc
    GYEPLABDA (férfi) B csoport, 2. forduló

    Végeredmény

    1. Dél-Afrika – Hollandia
    1. 3 - 5
  123. 14:30
    hbl
    KÉZILABDA (női) B csoport, 1. forduló

    Végeredmény

    1. 29 - 30
  124. 14:45
    vvo
    RÖPLABDA (női) Női csapat, Selejtezők

    Végeredmény

    1. Brazília – Koreai Közt.
    1. 3 - 0
  125. 23:30
    tri
    TRIATLON (férfi) Férfi egyéni, Döntő

    Végeredmény

    1. Kristian Blummenfelt
    2. Alex Yee
    3. Hayden Wilde
    4. 7. Bicsák Bence
    5. 29. Tóth Tamás

július 26., hétfő

  1. 02:30
    hoc
    GYEPLABDA (férfi) B csoport, 2. forduló

    Végeredmény

    1. Németo. – Belgium
    1. 1 - 3
  2. 04:45
    hoc
    GYEPLABDA (férfi) B csoport, 2. forduló

    Végeredmény

    1. Nagy-Brit. – Kanada
    1. 3 - 1

július 27., kedd

  1. 02:00
    vvo
    RÖPLABDA (női) Női csapat, Selejtezők

    Végeredmény

    1. Orosz cs. – Argentína
    1. 3 - 0
  2. 04:05
    vvo
    RÖPLABDA (női) Női csapat, Selejtezők

    Végeredmény

    1. Kína – Egyesült Áll.
    1. 0 - 3
  3. 07:20
    vvo
    RÖPLABDA (női) Női csapat, Selejtezők

    Végeredmény

    1. Japán – Szerbia
    1. 0 - 3
  4. 09:25
    vvo
    RÖPLABDA (női) Női csapat, Selejtezők

    Végeredmény

    1. Olaszo. – Töröko.
    1. 3 - 1
  5. 12:40
    vvo
    RÖPLABDA (női) Női csapat, Selejtezők

    Végeredmény

    1. Brazília – Dominikai Közt.
    1. 3 - 2
  6. 14:45
    vvo
    RÖPLABDA (női) Női csapat, Selejtezők

    Végeredmény

    1. Koreai Közt. – Kenya
    1. 3 - 0

július 29., csütörtök

  1. 02:00
    vvo
    RÖPLABDA (női) Női csapat, Selejtezők

    Végeredmény

    1. Olaszo. – Argentína
    1. 3 - 0
  2. 04:05
    vvo
    RÖPLABDA (női) Női csapat, Selejtezők

    Végeredmény

    1. Koreai Közt. – Dominikai Közt.
    1. 3 - 2
  3. 07:20
    vvo
    RÖPLABDA (női) Női csapat, Selejtezők

    Végeredmény

    1. Szerbia – Kenya
    1. 3 - 0
  4. 09:25
    vvo
    RÖPLABDA (női) Női csapat, Selejtezők

    Végeredmény

    1. Kína – Orosz cs.
    1. 2 - 3
  5. 12:40
    vvo
    RÖPLABDA (női) Női csapat, Selejtezők

    Végeredmény

    1. Japán – Brazília
    1. 0 - 3
  6. 14:45
    vvo
    RÖPLABDA (női) Női csapat, Selejtezők

    Végeredmény

    1. Egyesült Áll. – Töröko.
    1. 3 - 2

július 31., szombat

  1. 02:00
    vvo
    RÖPLABDA (női) Női csapat, Selejtezők

    Végeredmény

    1. Dominikai Közt. – Kenya
    1. 3 - 0
  2. 04:05
    vvo
    RÖPLABDA (női) Női csapat, Selejtezők

    Végeredmény

    1. Egyesült Áll. – Orosz cs.
    1. 0 - 3
  3. 07:20
    vvo
    RÖPLABDA (női) Női csapat, Selejtezők

    Végeredmény

    1. Argentína – Töröko.
    1. 0 - 3
  4. 09:25
    vvo
    RÖPLABDA (női) Női csapat, Selejtezők

    Végeredmény

    1. Szerbia – Brazília
    1. 1 - 3
  5. 12:40
    vvo
    RÖPLABDA (női) Női csapat, Selejtezők

    Végeredmény

    1. Japán – Koreai Közt.
    1. 2 - 3
  6. 14:45
    vvo
    RÖPLABDA (női) Női csapat, Selejtezők

    Végeredmény

    1. Kína – Olaszo.
    1. 3 - 0

augusztus 02., hétfő

  1. 02:00
    vvo
    RÖPLABDA (női) Női csapat, Selejtezők

    Végeredmény

    1. Szerbia – Koreai Közt.
    1. 3 - 0
  2. 04:05
    vvo
    RÖPLABDA (női) Női csapat, Selejtezők

    Végeredmény

    1. Egyesült Áll. – Olaszo.
    1. 3 - 2
  3. 07:20
    vvo
    RÖPLABDA (női) Női csapat, Selejtezők

    Végeredmény

    1. Orosz cs. – Töröko.
    1. 2 - 3
  4. 09:25
    vvo
    RÖPLABDA (női) Női csapat, Selejtezők

    Végeredmény

    1. Kína – Argentína
    1. 3 - 0
  5. 12:40
    vvo
    RÖPLABDA (női) Női csapat, Selejtezők

    Végeredmény

    1. Japán – Dominikai Közt.
    1. 1 - 3
  6. 14:45
    vvo
    RÖPLABDA (női) Női csapat, Selejtezők

    Végeredmény

    1. Brazília – Kenya
    1. 3 - 0

Menetrend