Lukács
4 °C
15 °C
283 677 szavazat
371 560 szavazat
Sport

Tokio 2020

július 26., hétfő

  1. 02:00
    skb
    GÖRDESZKA (női) Női street, Döntő

    Végeredmény

    1. Momiji Nishiya
    2. Rayssa Leal
    3. Funa Nakayawa
  2. 02:00
    fen
    VÍVÁS (női) Női kard egyéni, 64 között
  3. 02:00
    hbl
    KÉZILABDA (férfi) A csoport, 2. forduló

    Végeredmény

    1. Brazília – Franciao.
    1. 29 - 34
  4. 02:00
    rug
    HETES RÖGBI (férfi) B csoport, 1. forduló

    Végeredmény

    1. Fidzsi – Japán
    1. 24 - 19
  5. 02:25
    fen
    VÍVÁS (férfi) Férfi tőr egyéni, 64 között
  6. 02:30
    arc
    ÍJÁSZAT (férfi) Férfi csapat, Nyolcaddöntő
  7. 02:30
    rug
    HETES RÖGBI (férfi) B csoport, 1. forduló

    Végeredmény

    1. Nagy-Brit. – Kanada
    1. 24 - 0
  8. 02:55
    fen
    VÍVÁS (női) Női kard egyéni, 32 között
  9. 03:00
    tkw
    TEKVONDÓ (férfi) Férfi -80kg, Nyolcaddöntő, negyeddöntő, elődöntő
  10. 03:00
    tkw
    TEKVONDÓ (női) Női -67kg, Nyolcaddöntő, negyeddöntő, elődöntő
  11. 03:00
    bsb
    BASEBALL (női) Csoportkör – körmérkőzés, 5. forduló

    Végeredmény

    1. Japán – Egyesült Áll.
    1. 1 - 2
  12. 03:00
    hoc
    GYEPLABDA (női) A csoport, 2. forduló

    Végeredmény

    1. Hollandia – Írország
    1. 4 - 0
  13. 03:00
    rug
    HETES RÖGBI (férfi) A csoport, 1. forduló

    Végeredmény

    1. Új-Zéland – Dél-Korea
    1. 50 - 5
  14. 03:00
    bkb
    KOSÁRLABDA (női) A csoport, 1. forduló

    Végeredmény

    1. Dél-Korea – Spanyolo.
    1. 69 - 73
  15. 03:20
    row
    EVEZÉS (női) Kétpár női, Elődöntő
  16. 03:30
    swm
    ÚSZÁS (női) Női 100m pillangó, Döntő

    Végeredmény

    1. Margaret Macneil
    2. Yufei Zhang
    3. Emma McKeon
  17. 03:30
    rug
    HETES RÖGBI (férfi) A csoport, 1. forduló

    Végeredmény

    1. Ausztrália – Argentína
    1. 19 - 29
  18. 03:37
    swm
    ÚSZÁS (férfi) Férfi 200m gyors, Elődöntő
  19. 03:40
    row
    EVEZÉS (férfi) Kétpár férfi, Elődöntő
  20. 03:50
    swm
    ÚSZÁS (női) Női 100m mell, Elődöntő
  21. 04:00
    row
    EVEZÉS (női) Négyes női, Vigaszág
  22. 04:00
    jud
    CSELGÁNCS (férfi) -73kg férfi, Selejtező, nyolcaddöntő, negyyeddöntő
  23. 04:00
    jud
    CSELGÁNCS (női) -57kg női, Selejtező, nyolcaddöntő, negyeddöntő
  24. 04:00
    box
    ÖKÖLVÍVÁS (férfi) 48–52kg férfi, Selejtezők
  25. 04:00
    box
    ÖKÖLVÍVÁS (női) 54–57kg női, Nyolcaddöntő
  26. 04:00
    box
    ÖKÖLVÍVÁS (férfi) 69–75kg férfi, Selejtezők
  27. 04:00
    ten
    TENISZ (férfi) Férfi egyes, 32 között
  28. 04:00
    ten
    TENISZ (női) Női egyes, 32 között
  29. 04:00
    ten
    TENISZ (férfi) Férfi páros, Nyolcaddöntő
  30. 04:00
    ten
    TENISZ (női) Női páros, Nyolcaddöntő
  31. 04:00
    hbl
    KÉZILABDA (férfi) A csoport, 2. forduló

    Végeredmény

    1. Argentína – Németo.
    1. 25 - 33
  32. 04:00
    rug
    HETES RÖGBI (férfi) C csoport, 1. forduló

    Végeredmény

    1. Dél-Afrika – Írország
    1. 33 - 14
  33. 04:10
    row
    EVEZÉS (férfi) Négyes férfi, Vigaszág
  34. 04:12
    swm
    ÚSZÁS (férfi) Férfi 100m mell, Döntő

    Végeredmény

    1. Adam Peaty
    2. Arno Kamminga
    3. Nicolo Martinenghi
  35. 04:20
    swm
    ÚSZÁS (női) Női 400m gyors, Döntő

    Végeredmény

    1. Ariarne Titmus
    2. Kathleen Ledecky
    3. Bingjie Li
  36. 04:30
    rug
    HETES RÖGBI (férfi) C csoport, 1. forduló

    Végeredmény

    1. USA – Kenya
    1. 19 - 14
  37. 04:31
    swm
    ÚSZÁS (férfi) Férfi 100m hát, Elődöntő
  38. 04:31
    swm
    ÚSZÁS (női) Női 100m hát, Elődöntő
  39. 04:35
    fen
    VÍVÁS (férfi) Férfi tőr egyéni, 32 között
  40. 05:05
    swm
    ÚSZÁS (férfi) Férfi 4x100m gyors, Döntő

    Végeredmény

  41. 05:05
    sal
    VITORLÁZÁS (női) Női szörf, 4-6. futam
  42. 05:05
    sal
    VITORLÁZÁS (férfi) Férfi Laser, 3-4. futam
  43. 05:15
    hoc
    GYEPLABDA (női) B csoport, 2. forduló

    Végeredmény

    1. Ausztrália – Kína
    1. 6 - 0
  44. 06:35
    fen
    VÍVÁS (női) Női kard egyéni, Nyolcaddöntő
  45. 06:45
    arc
    ÍJÁSZAT (férfi) Férfi csapat, Negyeddöntő
  46. 07:00
    csl
    KAJAK-KENU (férfi) Férfi C–1 szlalom, Elődöntő
  47. 07:15
    hbl
    KÉZILABDA (férfi) B csoport, 2. forduló

    Végeredmény

    1. Egyiptom – Dánia
    1. 27 - 32
  48. 07:25
    fen
    VÍVÁS (férfi) Férfi tőr egyéni, Nyolcaddöntő
  49. 07:30
    tt
    ASZTALITENISZ (férfi) Férfi egyes, Férfi egyes, 3. forduló
  50. 07:30
    tt
    ASZTALITENISZ (női) Női egyes, Női egyes, 3. forduló
  51. 07:30
    bsb
    BASEBALL (női) Csoportkör – körmérkőzés, 5. forduló

    Végeredmény

    1. Kanada – Olaszo.
    1. 8 - 1
  52. 07:35
    sal
    VITORLÁZÁS (női) Női Laser Radial, 2-3. futam
  53. 07:50
    sho
    SPORTLÖVÉSZET (női) Női skeet, Döntő

    Végeredmény

    1. Amber English
    2. Diana Bacosi
    3. Meng Wei
  54. 08:00
    mtb
    KERÉKPÁR, HEGYI (férfi) Férfi verseny, Férfi hegyiverseny
    1. Parti András
    2. Thomas Pidcock
    3. Matthias Flückiger
    4. David Valero Serrano
  55. 08:00
    div
    MŰUGRÁS (férfi) Féri szinkron toronyugrás, Döntő

    Végeredmény

    1. Tom Daley, Matty Lee
    2. Cao Jüan, Csen Aj-Szen
    3. Alekszandr Bodnar, Viktor Minibajev
  56. 08:05
    sal
    VITORLÁZÁS (férfi) Férfi szörf, 4-6. futam
  57. 08:17
    arc
    ÍJÁSZAT (férfi) Férfi csapat, Elődöntő
  58. 08:25
    fen
    VÍVÁS (női) Női kard egyéni, Negyeddöntő
  59. 08:45
    csl
    KAJAK-KENU (férfi) Férfi C–1 szlalom, Döntő

    Végeredmény

    1. Benjamin Savsek
    2. Lukas Rohan
    3. Sideris Tasiadis
  60. 08:50
    sho
    SPORTLÖVÉSZET (férfi) Férfi skeet, Döntő

    Végeredmény

    1. Vincent Hancock
    2. Jesper Hansen
    3. Abdullah Alrasidi
  61. 08:50
    fen
    VÍVÁS (férfi) Férfi tőr egyéni, Negyeddöntő
  62. 09:15
    arc
    ÍJÁSZAT (férfi) Férfi csapat, 3. helyért

    Végeredmény

    1. Japán
  63. 09:15
    hbl
    KÉZILABDA (férfi) A csoport, 2. forduló

    Végeredmény

    1. Spanyolo. – Norvégia
    1. 28 - 27
  64. 09:30
    rug
    HETES RÖGBI (férfi) B csoport, 2. forduló

    Végeredmény

    1. Nagy-Brit. – Japán
    1. 34 - 0
  65. 09:40
    arc
    ÍJÁSZAT (férfi) Férfi csapat, Döntő

    Végeredmény

    1. Dél-Korea
    2. Tajvan
  66. 10:00
    jud
    CSELGÁNCS (férfi) -73kg férfi, Vigaszág, elődöntő, 3. helyért, döntő

    Végeredmény

    1. Ono Sohej
    2. Lasa Savdatuasvili
    3. An Csan Grim
    4. Cend-Ocsirin Cogtbaatar
  67. 10:00
    jud
    CSELGÁNCS (női) -57kg női, Vigaszág, elődöntő, 3. helyért, döntő

    Végeredmény

    1. Nora Gjakova
    2. Sarah Leonie Cysique
    3. Jessica Klimkait
    4. Josida Cukasza
  68. 10:00
    rug
    HETES RÖGBI (férfi) B csoport, 2. forduló

    Végeredmény

    1. Fidzsi – Kanada
    1. 28 - 14
  69. 10:20
    bkb
    KOSÁRLABDA (női) A csoport, 1. forduló

    Végeredmény

    1. Szerbia – Kanada
    1. 72 - 68
  70. 10:30
    rug
    HETES RÖGBI (férfi) A csoport, 2. forduló

    Végeredmény

    1. Új-Zéland – Argentína
    1. 35 - 14
  71. 11:00
    fen
    VÍVÁS (női) Női kard egyéni, Elődöntő
  72. 11:00
    rug
    HETES RÖGBI (férfi) A csoport, 2. forduló

    Végeredmény

    1. Ausztrália – Dél-Korea
    1. 42 - 5
  73. 11:30
    hoc
    GYEPLABDA (női) A csoport, 2. forduló

    Végeredmény

    1. Dél-Afrika – Nagy-Brit.
    1. 1 - 4
  74. 11:30
    rug
    HETES RÖGBI (férfi) C csoport, 2. forduló

    Végeredmény

    1. USA – Írország
    1. 19 - 17
  75. 11:50
    fen
    VÍVÁS (férfi) Férfi tőr egyéni, Elődöntő
  76. 12:00
    tkw
    TEKVONDÓ (férfi) Férfi -80kg, Vigaszág, 3. helyért, döntő

    Végeredmény

    1. Makszim Hramcov
    2. Szaleh El-Sarabati
    3. Toni Kanaet
    4. Szeif Eissza
  77. 12:00
    tkw
    TEKVONDÓ (női) Női -67kg, Vigaszág, 3. helyért, döntő

    Végeredmény

    1. Matea Jelic
    2. Lauren Williams
    3. Ruth Gbagbi
    4. Hedaja Malak
  78. 12:00
    gar
    TORNA, SZER (férfi) Férfi csapat, Döntő

    Végeredmény

    1. Orosz csapat
    2. Japán
    3. Kína
  79. 12:00
    hoc
    GYEPLABDA (női) B csoport, 2. forduló

    Végeredmény

    1. Argentína – Spanyolo.
    1. 3 - 0
  80. 12:00
    rug
    HETES RÖGBI (férfi) C csoport, 2. forduló

    Végeredmény

    1. Dél-Afrika – Kenya
    1. 14 - 5
  81. 12:02
    swm
    ÚSZÁS (női) Női 200m gyors, Előfutamok
  82. 12:29
    swm
    ÚSZÁS (férfi) Férfi 200m pillangó, Előfutamok
  83. 12:30
    hbl
    KÉZILABDA (férfi) B csoport, 2. forduló

    Végeredmény

    1. Bahrein – Portugália
    1. 25 - 26
  84. 12:50
    wlf
    SÚLYEMELÉS (női) Női 55 kg, Döntő

    Végeredmény

    1. Hidilyn Diaz
    2. Liao Csiu-jün
    3. Zulfija Csinsanlo
  85. 12:50
    fen
    VÍVÁS (női) Női kard egyéni, 3. helyért

    Végeredmény

    1. Manon Brunet
    2. 4. Márton Anna
  86. 12:56
    swm
    ÚSZÁS (női) Női 200m vegyes, Előfutamok
  87. 13:00
    tt
    ASZTALITENISZ (vegyes) Vegyes csapat, Vegyes páros, 3. helyért

    Végeredmény

    1. Tajvan, vegyes páros (Lin Jün-csü, Cseng I-csing)
  88. 13:00
    bsb
    BASEBALL (női) Csoportkör – körmérkőzés, 5. forduló

    Végeredmény

    1. Mexikó – Ausztrália
    1. 4 - 1
  89. 13:15
    fen
    VÍVÁS (férfi) Férfi tőr egyéni, 3. helyért

    Végeredmény

    1. Alexander Choupenitch
  90. 13:32
    swm
    ÚSZÁS (női) Női 1500m gyors, Előfutamok
  91. 13:45
    fen
    VÍVÁS (női) Női kard egyéni, Döntő

    Végeredmény

    1. Szofia Pozdnyakova
    2. Szofija Velikaja
  92. 13:45
    hoc
    GYEPLABDA (női) B csoport, 2. forduló

    Végeredmény

    1. Japán – Új-Zéland
    1. 1 - 2
  93. 14:00
    tt
    ASZTALITENISZ (vegyes) Vegyes csapat, Vegyes páros, döntő

    Végeredmény

    1. Japán, vegyes páros (Mizutani Jun, Ito Mima)
    2. Kína, vegyes páros (Hszü Hszin, Liu Si-ven)
  94. 14:06
    swm
    ÚSZÁS (női) Női 1500m gyors, Előfutam, Késely Ajna
  95. 14:10
    fen
    VÍVÁS (férfi) Férfi tőr egyéni, Döntő

    Végeredmény

    1. Cseung Ka-long
    2. Daniele Garozzo
  96. 14:15
    hoc
    GYEPLABDA (női) A csoport, 2. forduló

    Végeredmény

    1. Németo. – India
    1. 2 - 0
  97. 14:30
    hbl
    KÉZILABDA (férfi) B csoport, 2. forduló

    Végeredmény

    1. Japán – Svédo.
    1. 26 - 28

Menetrend