A többi sportág:

08.29. 15:22 | Brazil arany röplabdában
Brazília 3-1-re legyőzte Olaszországot a férfi röplabda döntőjében.

08.29. 13:13 | Orosz bronz röplabdában
Oroszország lett a bronzérmes a férfi röplabdatornán. Az oroszok az Egyesült Államok csapatát győzték le.

08.28. 21:39 | Női röplabda: Kína az olimpiai bajnok
A döntőben:
Kína - Oroszország 3-2 (28-30, 25-27, 25-20, 25-23, 15-12)
Bronzérmes: Kuba.

08.28. 19:56 | Női röplabda: orosz vezetés a döntőben
Az Oroszország - Kína mérkőzés első szettjét 30-28-ra az oroszok nyerték.

08.28. 18:54 | Női röplabda: bronzérmes Kuba
Kuba - Brazília 3-1 (25-22, 25-22, 14-25, 25-17)

08.28. 18:00 | Női röplabda: Kubáé az első szett a bronzmecsen
Kuba 25-22-re nyerte a bronzmérkőzés első szettjét a brazilok ellen.

08.27. 22:02 | Brazil-olasz döntő férfi röplabdában
Az olasz férfi röplabda-válogatott jutott elsőként a döntőbe az athéni olimpián, miután simán nyert az orosz csapat ellen. A másik ágon a brazilok kerültek a fináléba.
Elődöntő eredmények:
Brazília-Egyesült Államok 3-0 (16, 17, 23)
Olaszország-Oroszország 3-0 (16, 17, 16)

08.26. 23:47 | Oroszország-Kína döntő lesz női röplabdában
Oroszország és a címvédő Kubát legyőző Kína jutott be a női röplabdatorna szombati döntőjébe az athéni olimpián.
Eredmények, elődöntő:
Oroszország-Brazília 3-2 (-18, -21, 22, 26, 14)
Kína-Kuba 3-2 (22, 20, -17, -23, 10)

08.25. 23:26 | Férfi röplabda: elődöntőben Brazília
Brazília - Lengyelország 3-1 (25-22, 27-25, 25-18)
A brazilok az elődöntőben az Egyesült Államokkal játszanak, míg a másik ágon Olaszország és Oroszország találkozik.

08.25. 21:14 | Férfi röplabda: elődöntőben az amerikaiak
Egyesült Államok - Görögország 3-2 (25-20, 22-25, 25-27, 25-23, 17-15)
Az amerikai együttes a Lengyelország - Brazília mérkőzés győztesével találközik az elődöntőben.

08.25. 18:11 | Férfi röplabda: elődöntőben az olaszok és az oroszok
Oroszország - Szerbia-Montenegró 3-1 (29-27, 23-25, 27-25, 28-26)
Olaszország - Argentina 3-1 (22-25, 25-22, 26-24, 28-26)

08.25. 15:05 | A nyolc között búcsúzott a címvédő szerb csapat
Drámai csatában, 3:1-re nyerte a férfi röplabdatorna negyeddöntőjét Oroszország Szerbia és Montenegró ellen. A sydney-i győztes szerbek a negyedik játszmában három orosz meccslabdát is hárítottak, sőt a vezetést is átvették, de egyenlíteniük mégsem sikerült. Az orosz csapat végül egy elhamarkodott szerb akció után szerezte meg a győztes pontot, visszavágva a négy évvel ezelőtti döntőben elszenvedett vereségért.

08.25. 01:03 | Női röplabda: kiestek az amerikaiak
Brazília - Egyesült Államok 3-2 (25-22, 25-20, 22-25, 25-27, 15-6)

08.25. 01:00 | Női röplabda: továbbjutottak a brazilok

08.24. 20:37 | Női röplabda: Kuba az elődöntőben
Olaszország - Kuba 2-3 (23-25, 25-14, 25-22, 14-25, 12-15)

08.24. 16:51 | Női röplabda: Kína az elődöntőben
Kína - Japán 3-0 (25-20, 25-22, 25-20)

08.24. 16:35 | Női röplabda: Oroszország az elődöntőben
Dél-Korea - Oroszország 0-3 (17-25, 15-25, 22-25)

08.23. 14:27 | Holland röplabda-győzelem
A holland válogatott 3-0-ra verte az ausztrál legjobbakat férfi röplabdában a B-csoport mérkőzésén.

08.23. 12:16 | Az oroszok legyőzték az olaszokat
Nagyon szoros mérkőzésen 3-2-re győzte le az orosz válogatott Olaszország legjobb röplabdázóit. Az oroszok előbb 2-0-ra vezettek, majd az olaszok felhozták 2-2-re. A döntő játszmát Oroszország minimálisan, két ponttal nyerte.

08.23. 12:07 | Döntetlenre áll az orosz-olasz röplabda-meccs
Oroszország 2-0-ás vezetése után az olasz férfi röplabda válogatott 2-2-re jött fel a B-csoport mérkőzésén. A döntő, ötödik játékrészben az olaszok vezetnek 8-7-re.

08.22. 16:36 | Női röplabda: görög vereség
Az A-csoportban:
Olaszország - Görögország 3-0 (25-19, 25-19, 25-22)

08.22. 14:45 | Női röplabda: japán, német, kínai győzelem
Japán - Kenya 3-0 (25-8, 25-17, 25-14)
Németország - Dominika 3-0 (25-16, 25-19, 25-21)
Kína - Oroszország 3-0 (25-15, 25-16, 28-26)

08.22. 13:00 | Három-nullra verte Kenyát a japán női csapat
"Nagyon csalódott vagyok, sokat kell gyorsulnunk. Kiestünk, most otthon elemezhetjük ki a csapat hibáit" - nyilatkozta a mérkőzés után az olimpia hivatalos weboldalának Abdulriman Kibet Muge, kenyai szövetségi kapitány. "Ez csak egy győzelem" - éreztette a meccs tétlenségét Megumi Kurihara, a japánok szélsője is. A japánok további szerepléséről a görög-olasz meccs dönt, olasz győzelem esetén kiesnek.

08.21. 23:33 | Férfi röplabda: brazil győzelem
A B-csoportban:
Brazília - Oroszország 3-0 (25-19, 25-13, 25-23)

08.20. 17:06 | Női röplabda: kínai és kubai győzelem
Kína - Németország 3-0 (25-18, 25-15, 25-16)
Kuba - Dominika 3-0 (25-23, 25-17, 25-23)

08.20. 15:07 | Női röplabda: japán vereség Dél-Koreától
Dél-Korea - Japán 3-0 (25-21, 26-24, 25-21)

08.20. 11:42 | Női röplabda: kubai győzelem
Kuba - Dominikai Köztársaság 3-0 (25-23, 25-17, 25-23)

08.19. 16:36 | Férfi röplabda eredmények, csütörtök
A csütörtöki férfi röplabdameccsek eredményei- A-csoport:
Franciaország-Lengyelország 3-0, Szerbia és Montenegro-Tunézia 3-0
B-csoport: Olaszország-Ausztrália 3-0, Brazília-Hollandia 3-1

08.18. 18:39 | Női röplabda: japán győzelem
Japán nagy lépést tett a olimpiai női röplabdatorna negyeddöntői felé a Béke és Barátság Stadionban mivel 3-1-re verték a görög válogatottat.
Japán - Görögország 3-1 (25-10, 20-25, 25-21, 25-22)

08.18. 15:49 | Kubai röplabda-győzelem
Kuba női röplabda-válogatottja 3-2-re legyőzte a kínai legjobbakat. Az eredmények: 25-19 22-25 15-25 25-21 15-13.

08.17. 23:06 | Férfi röplabda: újabb francia vereség
Az athéni olimpia férfi röplabdatornájának második fordulójának eredményei:
A-csoport:
Argentína-Tunézia 3-2 (20, -23, 16, -22, 10)
Szerbia és Montenegró-Franciaország 3-0 (21, 28, 22)
Görögország-Lengyelország 3-1 (-21, 18, 21, 20)
B-csoport:
Oroszország-Ausztrália 3-0 (17, 24, 23)
Egyesült Államok-Hollandia 3-0 (24, 20, 18)
Brazília-Olaszország 3-2 (21, -15, 16, -21, 31)
(MTI)

08.17. 10:15 | Argentína legyőzte Tunéziát röplabdában
Argentína legyőzte Tunéziát férfi röplabdában. A dél-amerikai ország 25-20 23-25 25-16 22-25 15-10-re verte meg az afrikai ország együttesét. Ugyanebben a csoportban Franciaország lép pályára Szerbia-Montenegro ellen.

08.16. 01:52 | Simán kikapott a címvédő szerb férfi röplabda válogatott
Nagy meglepetésre sima, háromjátszmás vereséget szenvedett első csoportmérkőzésén a címvédő szerb-montenegrói férfi röplabda-válogatott Lengyelországtól.
. Lengyelország-Szerbia és Montenegró 3-0 (21, 17, 16)

08.15. 16:10 | Férfi röplabda: Argentina - Franciaország 3-0
Újabb esélyes szenvedett vereséget az olimpiai férfi röplabda tornán. A világranglistán negyedik francia válogatott 3-0-ás (25-15, 25-23, 25-22) vereséget szenvedett az argentinoktól. A világranglistán nyolcadik Argentina csapatkapitánya Marcos Milinkovic úgy vélte, hogy kiemelkedő blokkolásaik járultak hozzá a sikerhez. A francia szakvezető Dominique Daquin szerint kudarcuk oka a csapat idegessége volt.

08.14. 22:54 | Kikapott a címvédő Kuba
A legutóbbi három olimpián diadalmaskodó Kuba női röplabda-válogatottja nagy meglepetésre 2-0-ás előnyről kikapott Németországtól az athéni első fordulóban. A csoport további eredményei: Oroszország-Dominikai Köztársaság 3-0, Kína-Egyesült Államok 3-1. Az A-csoport eredményei: Brazília-Japán 3-0, Görögország-Kenya 3-0, Olaszország-Koreai Köztársaság 3-0.