-13 °C
0 °C

Zalaegerszeg - Újpest 2-3 (1-2)

2003.11.15. 18:51
Remekül kezdte a mérkőzést az Újpest, a vendégek gyors gólja azonban nem zavarta meg a zalaegerszegieket, és -még az első félórában egyenlítettek. Közvetlen ezután azonban - a játék képe alapján megérdemelten -, Kovács Zoltán második góljával ismét megszerezték a vezetést a lilák.
Szünet után nagy lendülettel kezdett a ZTE, a hazaiak szinte végigtámadták a második félidőt, de a ritkán veszélyeztető újpestiek a hajrában ismét gólt értek el, amellyel bebiztosították megérdemelt győzelmüket.
2. perc: Rajczi a bal oldalon lefutotta Kocsárdit, beadását Kovács két méterről gurította a bal alsó sarokba (0-1).

24. perc: a védőkről a labda Gyánó elé pattant, aki tizenhét méterről a jobb felső sarokba lőtt (1-1).

32. perc: Kovács kilépett a ZTE védői közül és tizennégy méterről a jobb alsó sarokba lőtt (1-2).

85. perc: szöglet után kavarodás támadt a ZTE kapuja előtt, Szélesi eszmélt a leggyorsabban és 12 m-ről a jobb alsó sarokba lőtt (1-3).

91. perc: Sabo lépett ki az Újpest védői közül, és nyolc méterről a kifutó Vlaszák mellett a hosszú sarokba emelt (2-3).