Vilma
-8 °C

Sopron-Balaton 3-0

2004.05.08. 21:36
Az első negyedórában a mély, tócsákkal teli talajjal ismerkedtek a csapatok, ezt követően mezőnyfölénybe került a Matáv, amely gyakorlatilag az első kidolgozott akciója után vezetést szerzett. Ideges légkörben kezdődött a második játékrész és ennek következményeként emberelőnybe került a hazai csapat, amely ezt kihasználva a látottak alapján teljesen megérdemelt győzelmet aratott.
I. félidő:
21. perc: Huszti jobb oldali szögletét követően a berobbanó Bagoly 5 m-ről a bal kapufára fejelte a labdát.

28. perc: Grósz ívelte keresztbe a labdát jobbról és a balösszekötő helyén érkező Sifter mintegy 10 m-ről, ballal, kapásból a kapu előterébe lőtte azt, Tóth M. 3 m-ről a siófoki kapu közepébe pörgetett (1-0).

II. félidő:

59. perc: Virág reklamálásért sárga lapot kapott, mivel ez már a második volt, a játékvezető kiállította.

72. perc: Grósz adott középre jobbról és a remek ütemben berobbanó Tóth M. ballal estében Csernyánszki kapujának bal alsó sarkába helyezte a labdát (2-0).

86. perc: Balaskó kapott labdát a felezővonal közelében, de már a siófoki térfélen. A lesre játszó vendégvédők között egy ügyes ritmusváltással remekül kilépett és 12 m-ről ballal a bal alsó sarokba helyezte a labdát (3-0).