Ferenc, Olívia

Kosárlabda Euroliga: GySEV-Ringa-Ruzomberok 87-68

Index
2002.03.21. 21:29
A női kosárlabdázók Euroligájában a negyeddöntők második mérkőzésén a GySEV Ringa nyert a Ruzomberok ellen.

Végeredmény
GySEV-Ringa-Ruzomberok (szlovák) 87-68
A mérkőzés alakulása: 17-17, 19-19, 25-21, 29-23, 41-42 (félidő) 67-56, 69-58, 74-58, 79-60, 81-62, 85-65
Pontszerzők:Zirkova 22, Seres 16/6, Bevilaqua 10, Kovacova 10, Balogh 8, Vilipic 8, Török 8, Eördögh 5/3, illetve Vesel 15/3, Bielikova 13/3, Cikosova 10, Bogojevic 9, Mandic 9, Pavlickova 8/3, Alessandra 4
A két győzelemig tartó párharc állása : 1-1, a harmadik, mindent eldöntő összecsapást a jövő héten, csütörtökön játsszák Szlovákiában.

Az első negyedben főleg büntetőkből szerezték pontjaikat az első mérkőzésen győztes szlovákok. A folytatásban is kiegyenlített játék folyt, a vendégek a lefújás pilanatában szerzett kosárral vezettek félidőben. A soproniak a harmadik negyedben ellenállhatatlanul rohamoztak, és a négy személyi hibával rendelkező, és pihenni kényszerülő Balogh Judit nélkül is megnyugtató előnyre tettek szert.