Kajak-kenu: Minden egység döntőbe került Brazílában

2015.09.04. 21:58 Módosítva: 2015.09.04. 21:58

Pénteken az elő- és középfutamokból minden magyar egység döntőbe került a Rio de Janeiróban zajló olimpiai kajak-kenu tesztversenyen, írja az MTI.

Vajda Attila a kenu egyesek 1000 méteres versenyének második előfutamában az ötödik idővel jutott a középfutamba, ahol erős szembeszélben végül a második helyet szerezte meg.

A női kajak egyesek 500 méteres előfutamát Kárász Anna végig vezetve két hajóhosszal nyerte, így egyenes ágon jutott a döntőbe.

Szabó Gabriella, Kozák Danuta kajakpáros 500 méteren több mint hat másodpercet vert a második helyen befutó dánokra.

Tótka Sándor és Molnár Péter 200 méteren győzött a középfutamban. A férfi kajak egyesek 1000 méteres versenyében Pauman Dániel, C-1 200 méteren pedig Hajdu Jonatán jutott döntőbe. (MTI)