férfi   repülőverseny (200 m) | csapat üldözőverseny (4000 m) | egyéni üldözőverseny (4000 m) | állórajtos egyéni (1000 m) | sprint csapatverseny | egyéni pontverseny | Keirin | Madison

női   repülőverseny (200 m) | egyéni üldözőverseny (3000 m) | állórajtos egyéni (500 m) | egyéni pontverseny

A többi sportág:

08.25. 19:37 | Keirin: ausztrál arany
A férfi kerékpározók keirin olimpiai aranyát az ausztrál Ryan Bayley nyerte. Az ezüstérem a spanyol Jose Escuredoé, a bronzot az ausztrál Shane Kelly. Az első eredmény alapján bronzra érdemes német Rene Wolffot diszkvalifikálták.

08.25. 18:26 | Ausztrál arany férfi madisonban
Ausztrália a Graeme Brown és Stuart O'Grady páros 22 pontos győzelmével megvédte a Sydneyben szerzett aranyérmét a férfi kerékpáros madison olimpiai döntõben. Ezüstérmes Svájc (Franco Marvulli/Bruno Risi, 15 pont), bronzérmes Nagy-Britannia (Rob Hayles/Bradley Wiggins, 12 pont).

08.24. 18:20 | Ausztrál arany a férfi kerékpáros üldözőversenyen
Az ausztrál Ryan Bailey gyõzött a holland Theo Bos ellen férfi kerékpáros repülõverseny olimpiai döntõjében. A német Rene Wolff a bronzfutamban legyőzte a francia Laurent Ganét.

08.24. 17:53 | Női kerékpáros repülőverseny: kanadai arany
A 38 esztendős kanadai Lori-Ann Muenzer nyerte a nõk kerékpáros repülõverseny döntõjét, miután kétszer - 12.126 illetve 12.140 másodperces idõvel - legyõzte az orosz Tamilla Abasszovát. A bronzfutamban az ausztrál Anna Meares gyõzött az orosz Szvetlana Grankovszkaja ellen.

08.24. 17:27 | Orosz győzelem a férfi kerékpáros pontversenyben
Az orosz Mihail Ignatyijev nyerte a férfi kerékpározó egyéni pontversenyét 93 ponttal. Második helyen a spanyol Joan Llaneras (82 pont), a harmadikon a német Guido Fulst (79 pont) végzett.

08.24. 16:42 | Kerékpár: Meares kiesett a repülőversenyből
A női kerékpáros repülőverseny elődöntőjében az kanadai Lori-Ann Muenzer 2-0 arányú győzelemmel jutott tovább az ausztrál Anna Meares, aki korábban világcsúcs időt futott az állórajtos időfutamban. A férfi repülőverseny elődöntőiből a francia Laurent Ganét legyőző ausztrál Ryan Bayley, illetve a német Rene Wolffot beelőzve a holland Theo Bos jutott tovább.

08.23. 18:02 | Ausztrál győzelem pályakerékpárban
A Graeme Brown, Brett Lancaster, Bradley McGee, Luke Roberts összeállítású ausztrál együttes nyerte a pályakerékpárosok 4000 méteres férfi csapat üldözőversenyét az athéni olimpián. Steve Cummings, Paul Manning, Rob Hayles and Bradley Wiggins összeállítású brit csapat már az első körtől kezdve hátrányban volt. Az ausztrál csapat - mely az elődöntőben megdöntötte a világcsúcsot, 3:58,233 alatt végzett. A brit csapat három és fél másodperccel később ért célba - írja a BBC.

08.23. 16:40 | Az ausztráloké a kerékpárgyőzelem
Az ausztrál csapaté az aranyérem férfi négyezer méteres kerékpár üldözőversenyen. Második helyen a britek, a bronzérmesek a spanyolok, negyedik helyen pedig németek végeztek.

08.22. 18:25 | Világrekordot döntött az ausztrál pályakerékpár-csapat
Ausztrália saját világcsúcsát javította meg a pályakerékpárosok üldözéses csapatversenyében. Az új rekord 3:56.342.

08.22. 17:03 | Világcsúcs és új-zélandi arany pályakerékpárban
Az új-zélandi Sarah Ulmer nyerte a 3000 méteres egyéni pályakerékpáros üldözőversenyt a nők között, méghozzá új világcsúccsal. Ideje 3:24.537 volt. Az ezüstérmes az ausztrál Katie Mactier, a bronzérmes a holland Leontien Zijlaard-Van Moorsel lett.

08.21. 17:27 | Sprint csapatverseny: Német arany
Németország nyerte a férfi kerékpáros sprint csapatversenyt. Az ezüstöt Japán, a bronzot Franciaország csapata nyerte.

08.21. 17:02 | Brit arany a férfi kerékpáros üldözőversenyben
A férfi kerékpározók 4000 méteres egyéni üldözőversenyében a brit Bradley Wiggins győzött. Az ezüstöt a brit Bradley McGee, a bronzot a spanyol Sergi Escobar nyerte.

08.21. 16:55 | Világrekord a női üldözőverseny selejtezőjében
Az új-zélandi Sarah Ulmer női 3000m, egyéni üldözőverseny selejtezőjében 3:26.279-es időt futva új világrekordot állított fel, több másodpercet javítva az ausztrál Katie Mactier által nem sokkal korábban beállított világcsúcs idején.

08.20. 17:53 | Brit pályakerékpáros győzelme
A brit Chris Hoy új olimpiai csúccsal nyerte az állórajtos 1000 méteres pályakerékpár versenyt. A második helyen a francia Tournant, a harmadik a német Nimke lett.

08.20. 17:03 | Világrekorddal győzött Meares
A női 500m állórajtós időfutam döntőjében az ausztrál Anna Meares világrekord idővel aranyérmet nyert. Az ezüst a kaníi Csiang Jonghuáé, a belorusz Natalia Cilinszkaja bronzérmes helyezést ért el.

08.20. 16:42 | Világrekord női állórajtos 500m időfutamban
A kínai Csiang Jonghua új olimpiai rekordot hajtott női 500m állórajtos időfutam döntőjében, ideje 34.112. Rögtön utána induló ausztrál Anna Meares 33.952 alatt futva a távot új világrekordot állított fel és átvette a vezetést a versenyben.

08.20. 16:23 | Wiggins olimpiai rekordja az üldözőverseny elődöntőben
A brit Bradley Wiggins 4:15.165-ös idővel megdöntötte Robert Bartko négy éves olimpiai rekordját a férfiak egyéni üldözőversenyének elődöntőjében.