Keresés

102 találat az Indexről, és a környékéről.

2018 május 26., 20:00
  • Percről percre

Két nagy potyával nyerte 13. BL-címét a Real, 3-1-re verték a Liverpoolt Két nagy potyával nyerte 13. BL-címét a Real, 3-1-re verték a Liverpoolt

Minden idők legbizarrabb BL-döntője volt: Szalahot a 30.-ban elveszítette a Pool, a meccs ott fordult meg, majd az angolok kapusa két nagy potyát is kapott. A csúcspont a két perce beállt Bale ollózós gólja lett. Sorban harmadszor Bajnokok Ligája-győztes a Real Madrid.

2018 május 3., 19:09

Mikor sújtották legutóbb a bírók a Realt? Mikor sújtották legutóbb a bírók a Realt?

Jó kérdés. A Liverpoollal BL-döntőznek Ronaldóék, zsinórban harmadszor vannak a fináléban. Mire számíthatnak a Liverpool ellen, és mit várhatunk mi? Gyorselemzés.

2018 május 2., 20:30

4-2-re nyert a Roma, de a Liverpool a BL-döntős 7-6-tal 4-2-re nyert a Roma, de a Liverpool a BL-döntős 7-6-tal

Az angolok 7-6-os összesített eredménnyel jutottak a kijevi döntőbe, minden idők legtöbb gólt hozó elődöntős párharca után. A Roma későn ébredt, egy gólra maradt el a hosszabbítástól, de két vitatott helyzet is volt, amikor tizenegyest kaphattak volna.

2018 április 25., 20:29

0-1-ről fordítva nyert Münchenben a Real 0-1-ről fordítva nyert Münchenben a Real

Cristiano Ronaldót levette a pályáról a Bayern, de ez is kevés volt. A németek két kényszerű csere miatt hamar változtatásra kényszerültek, végig fölényben voltak, mégis kikaptak a BL-elődöntő első meccsén.

2018 április 21., 07:14

A Real túl a nehezén A Real túl a nehezén

Mi vár Ronaldóékra a BL-döntőben a sokadik nagy menekülés után? Hogy juthat oda a Liverpool és a Roma? A kedvező idegenbeli sorsolás dönthet.
97. perces büntetővel elődöntős a Real

-kg-
Joó Gábor
2018.04.11. 20:29 Módosítva: 2018-04-12 06:47:01
A Juventus felállt 0-3-ról, az utolsó pillanatokig vezetett is, de a rendes játékidő végén Lucas Vázquez harcolt ki tizenegyest, amit aztán Cristiano Ronaldo vágott be. A Bayern továbbjutása egy pillanatig sem volt veszélyben a Sevilla ellen, még ha 0-0 is lett a vége.