15 találat az Indexről, és a környékéről.

Az Atletico csodát tett, kétgólos hátrányból ejtették ki a címvédő Liverpoolt, a PSG-nek nem okozott gondot a Dortmund legyőzése

Pál Tamás
Joó Gábor
2020.03.11. 20:42 Módosítva: 2020-03-12 00:30:19
Az Atletico 1-0-s hazai győzelemmel utazik Angliába, a BVB 2-1-es előnnyel indul Párizsban, ahol nem csak nézők, de az újságírók sem mehetnek be a meccsre.
BL: Szoboszlai gólt lőtt, 6-2-re nyertek, Napoli-Liverpool 2-0

-kg-
Ághassi Attila
2019.09.17. 20:54 Módosítva: 2019-09-19 10:53:25
Nápolyban verték a címvédőt, a Barca kapusa 11-est fogott, 0-0 a vége a Dortmund ellen. A Chelsea büntetőt rontva kapott ki a Valenciától, a Leipzig 2-1-re, az Ajax 3-0-ra nyert. Történelmi visszavont piros lap is volt a BL-szezon első játéknapján.

2019. augusztus 6., 19:42
  • Percről percre

Dinamo Zagreb–Ferencváros Dinamo Zagreb–Ferencváros

A Fradi nagy nyomás alatt volt a hajrában, de a horvátok ziccerből sem találtak be, így maradt a Fradi szempontjából nagyon kedvező 1-1. A BL-selejtező harmadik körének visszavágóján már a garantáltan az Európa Liga-csoportkörbe jutás lesz a tét Budapesten.
Valletta–Ferencváros

-kg-
2019.07.30. 19:49 Módosítva: 2019-07-31 00:02:38
Nyerhető meccsen játszottak 1-1-et Máltában, így 4-2-es összesítéssel jutott a Bajnokok Ligája harmadik selejtezőkörébe a magyar bajnok, ami a Dinamo Zagreb ellen folytatja.

2019. július 10., 19:45

Ferencváros–Ludogorec Ferencváros–Ludogorec

Gyors góllal szerzett vezetést a Ferencváros, amire még az első félidőben válaszolt a Ludogorec. A bolgár csapat a második félidőben is át tudta venni az irányítást többször, de végül Zubkov gólja döntött a Fradi javára a BL-selejtező első meccsén, a vége 2-1.