Keresés

116 találat az Indexről, és a környékéről.

Jobban kereshet egy focista a Fehérvárnál, mint a Bundesligában?

2020.02.20. 10:12 Módosítva: 2020-02-21 00:09:13
Egyes német kluboknál jobb pénzt ad a Fehérvár, ezt állítják a románok. A legjobban felpénzelt focicsapataink fizetésben már durván elszakadni látszanak a pályán nyújtott teljesítménytől. De idecsábíthat-e ez nagyobb neveket?
Vidi FC – Chelsea

Ráti József
2018.12.13. 18:41 Módosítva: 2018-12-13 22:22:42
Nehéz helyzetben a Vidi, mindenképp pontot kell szereznie a Chelsea ellen, hogy legyen esélye továbbjutni az Európa Liga csoportköréből. Az angol csapat számára már tét nélküli a mérkőzés, ez nekünk jó, de kell a PAOK is a sikerhez. Kövesse a mérkőzést online az Indexen!

2018 november 29., 18:45
  • Percről percre

BATE – MOL Vidi FC BATE – MOL Vidi FC

Nem sikerült meglepetést okozni Fehéroroszországban, simán kikapott a magyar bajnok. A BATE átvette a Vidi helyét, a magyar csapatnak mindenképp vernie kell a Chelsea-t, ha esélyt akar a továbbjutásra.
Már látszik, honnan jött a szerb Mourinho elnevezés

2018.11.09. 09:19 Módosítva: 2018-11-09 18:24:41
Marko Nikolić a szünetben nyerte meg a Vidi fontos EL-meccsét. A bajnok viszi előre az országot az UEFA-rangsorban, elérhető a kupatavasz. A játékosok még nem gondolnak erre, a gól előtt majdnem leszidták a helyzetet teremtő védőt.
Mol Vidi FC–PAOK

Ráti József
2018.11.08. 18:47 Módosítva: 2018-11-08 22:04:09
Megszerezte a második győzelmét az Európa Liga csoportkörében a magyar bajnok, hat pontjával második a csoportban: három ponttal vezet a BATE, PAOK duó előtt. Akár már a következő fordulóban meglehet a Vidinek a továbbjutás!

2018 október 25., 22:52

Megvan a Vidi első EL-győzelme, 2-0 a PAOK ellen Megvan a Vidi első EL-győzelme, 2-0 a PAOK ellen

A lötyögősen kezdő görögök hibáit remekül használta ki a Vidi. Huszti szemfüles gólja után gólpasszt is adott. A hazai meccsen már a továbbjutás lehet a cél. Ötven éve várt győzelem Görögországban.
PAOK – Mol Vidi FC

Ráti József
2018.10.25. 20:52 Módosítva: 2018-11-08 15:29:28
A görög csapat ellen szerezte meg első pontjait a magyar bajnok az Európa Ligában. A Vidi kiválóan, hiba nélkül játszott és győzte le sokkal esélyesebb ellenfelét. A győzelem után reális esély lehet a továbbjutásra.

2018 október 4., 20:48

Kovács lábában maradt az egyenlítő gól a Chelsea ellen Kovács lábában maradt az egyenlítő gól a Chelsea ellen

Nagy meccset játszott a Vidi a Chelsea otthonában, nem sokon múlott, hogy sikerüljön a bravúr és pontot szerezzen a magyar bajnok. 1-0 a vége: a Chelsea hat ponttal vezeti a csoportot, a Vidi pont nélkül utolsó.

2018 szeptember 20., 18:45

Vereséggel debütált a Mol Vidi az Európa Ligában Vereséggel debütált a Mol Vidi az Európa Ligában

Erősen kezdte az első félidőt a magyar bajnok, egy óriási védelmi hiba után azonban a vendég BATE szerezte meg a vezetést, a második félidőre pedig már nem sikerült felpörögni. Hat év után játszott ismét magyar klubcsapat nemzetközi kupameccsen, 2-0-s vereség lett a vége.