Andrea, Ilma
5 °C
11 °C
Megyék eredményei Pest(Részvétel: 44,57%)
Gödöllő(Részvétel: 53,52%)

Polgármester

1. Gémesi György (GLK) (9627)72,62%
2. Liptákné Dr. Boros Andrea (FIDESZ-KDNP) (2612)19,70%
3. Kovács Barnabás (MSZP) (1017)7,67%
V
A közgyűlés összetétele: GLK: 10, FIDESZ-KDNP: 2, MSZP: 1, JOBBIK: 1

Képviselőtestületi jelöltek eredményei, 1. választókerület

1. Szűcs Józsefné (GLK) (767)55,50%
2. Simon Ildikó Beatrix (FIDESZ-KDNP) (329)23,81%
3. Kakucska Margit (MSZP) (148)10,71%
4. Strausz Zsolt (JOBBIK) (82)5,93%
5. Szigethy Tibor (LMP) (56)4,05%

Képviselőtestületi jelöltek eredményei, 2. választókerület

1. Kis Antal (GLK) (813)60,45%
2. Futás Levente Szabolcs (FIDESZ-KDNP) (237)17,62%
3. Medve Erzsébet (MSZP) (148)11,00%
4. Hegedűs Péter (LMP) (80)5,95%
5. Tóth Martina (JOBBIK) (67)4,98%

Képviselőtestületi jelöltek eredményei, 3. választókerület

1. Pecze Dániel (GLK) (741)55,22%
2. Izracska László (FIDESZ-KDNP) (264)19,67%
3. Gallyas Attila (MSZP) (162)12,07%
4. Mészáros Istvánné (Független) (96)7,15%
5. Saska Ferenc József (JOBBIK) (79)5,89%

Képviselőtestületi jelöltek eredményei, 4. választókerület

1. Varga András (GLK) (731)53,51%
2. Körösfői László (MSZP) (300)21,96%
3. Dudás Lajos István (FIDESZ-KDNP) (209)15,30%
4. Zsiborás József (LMP) (71)5,20%
5. Pépel Ferencné (JOBBIK) (55)4,03%

Képviselőtestületi jelöltek eredményei, 5. választókerület

1. Guba Lajos (GLK) (772)58,89%
2. André Katalin (FIDESZ-KDNP) (281)21,43%
3. Vándor Béla (MSZP) (153)11,67%
4. Strauszné Mandzák Beáta (JOBBIK) (54)4,12%
5. Madarász Gábor (LMP) (51)3,89%

Képviselőtestületi jelöltek eredményei, 6. választókerület

1. Pelyhe József (GLK) (712)69,26%
2. Banai Tamás (FIDESZ-KDNP) (166)16,15%
3. Horvát Miklós (MSZP) (98)9,53%
4. Veres Teréz (JOBBIK) (52)5,06%

Képviselőtestületi jelöltek eredményei, 7. választókerület

1. Pintér Zoltán (GLK) (946)67,52%
2. Németh László József (FIDESZ-KDNP) (192)13,70%
3. Fogarasiné Deák Valéria (MSZP) (146)10,42%
4. Sztrehalet Szergej Mihajlovics (JOBBIK) (59)4,21%
5. Fedor Gábor István (Független) (58)4,14%

Képviselőtestületi jelöltek eredményei, 8. választókerület

1. Tóth Tibor (GLK) (782)59,11%
2. Kuthiné Pethő Andrea Sarolta (FIDESZ-KDNP) (207)15,65%
3. Horváth Lajos (MSZP) (203)15,34%
4. Kristóf Etelka (JOBBIK) (84)6,35%
5. Balla Zsuzsanna (LMP) (47)3,55%

Képviselőtestületi jelöltek eredményei, 9. választókerület

1. Halász Levente (GLK) (968)60,80%
2. Vörös István János (FIDESZ-KDNP) (269)16,90%
3. Pápai Éva (MSZP) (192)12,06%
4. Téglás János Tamás (JOBBIK) (86)5,40%
5. Somogyi Ferenc (LMP) (77)4,84%

Képviselőtestületi jelöltek eredményei, 10. választókerület

1. Varga Árpád (GLK) (668)56,80%
2. Huszár Péter Csaba (FIDESZ-KDNP) (193)16,41%
3. Dankó László (MSZP) (154)13,10%
4. Lengyel Szilvia (LMP) (103)8,76%
5. Kovács Csaba Zoltán (JOBBIK) (58)4,93%
Gödöllő(Részvétel: 0,00%)

Polgármester

1. Gémesi György András (GLK) (8021)78,58%
2. Kovács Barnabás (EGYÜTT-MSZP) (1154)11,30%
3. Vörös István János (Független) (1033)10,12%
V
A közgyűlés összetétele: GLK: 10, FIDESZ-KDNP: 2, JOBBIK: 1, EGYÜTT-MSZP: 1

Képviselőtestületi jelöltek eredményei, 1. választókerület

1. Szűcs Józsefné (GLK) (548)0,00%
2. Jancsó István (LMP) (45)0,00%
3. Fóri Tivadar (FIDESZ-KDNP) (220)0,00%
4. Cziglán Zoltán János (DK-MLP) (26)0,00%
5. Horváth Miklós Tiborné (EGYÜTT-MSZP) (93)0,00%
6. Várnai Miklós (JOBBIK) (145)0,00%

Képviselőtestületi jelöltek eredményei, 2. választókerület

1. Tóth-Bordás László (EGYÜTT-MSZP) (103)0,00%
2. Németh László József (FIDESZ-KDNP) (182)0,00%
3. Solnerné Gyulai Éva (DK-MLP) (60)0,00%
4. Kis Antal (GLK) (637)0,00%
5. Szilágyi Fanni (JOBBIK) (105)0,00%
6. Sztolyka Csilla (LMP) (57)0,00%

Képviselőtestületi jelöltek eredményei, 3. választókerület

1. Pataki Mária Erzsébet (DK-MLP) (29)0,00%
2. Simon Péter Gellért (FIDESZ-KDNP) (202)0,00%
3. Gallyas Attila László (EGYÜTT-MSZP) (98)0,00%
4. Pecze Dániel (GLK) (590)0,00%
5. Budai Krisztina (LMP) (46)0,00%
6. Kovács Csaba Zoltán (JOBBIK) (67)0,00%

Képviselőtestületi jelöltek eredményei, 4. választókerület

1. Buda László (LMP) (49)0,00%
2. Jeney László Botond (GLK) (649)0,00%
3. Soltész Barbara (EGYÜTT-MSZP) (86)0,00%
4. Sólyom Gábor (FIDESZ-KDNP) (180)0,00%
5. Verbényi Zoltán (JOBBIK) (78)0,00%
6. Kalmár Anett (DK-MLP) (58)0,00%

Képviselőtestületi jelöltek eredményei, 5. választókerület

1. Varga Imre (EGYÜTT-MSZP) (106)0,00%
2. Kocsi Tamás (FIDESZ-KDNP) (191)0,00%
3. Szilágyi Tibor (JOBBIK) (105)0,00%
4. Jámbor Mária Adrienn (DK-MLP) (66)0,00%
5. Fekete Gábor (LMP) (33)0,00%
6. Györfi Beáta (GLK) (473)0,00%

Képviselőtestületi jelöltek eredményei, 6. választókerület

1. Pelyhe József (GLK) (543)0,00%
2. Katus Viola (LMP) (24)0,00%
3. Kis László (DK-MLP) (23)0,00%
4. Veres Teréz (JOBBIK) (44)0,00%
5. Forján Pál (FIDESZ-KDNP) (93)0,00%
6. Gombos László (EGYÜTT-MSZP) (60)0,00%

Képviselőtestületi jelöltek eredményei, 7. választókerület

1. Bodnárné Franczel Ilona Györgyi (GLK) (526)0,00%
2. Fedor Balázs (LMP) (35)0,00%
3. Magyar István (DK-MLP) (31)0,00%
4. Farkas Mihályné (FIDESZ-KDNP) (177)0,00%
5. Fogarasiné Deák Valéria Eszter (EGYÜTT-MSZP) (152)0,00%
6. Maxián Roland (JOBBIK) (84)0,00%

Képviselőtestületi jelöltek eredményei, 8. választókerület

1. Tóth Tibor (GLK) (658)0,00%
2. Kristóf Etelka (JOBBIK) (84)0,00%
3. Varga Zoltán (DK-MLP) (58)0,00%
4. Földi Áron (LMP) (31)0,00%
5. Horváth Lajos János (EGYÜTT-MSZP) (95)0,00%
6. Molnár Árpád (FIDESZ-KDNP) (131)0,00%

Képviselőtestületi jelöltek eredményei, 9. választókerület

1. Vörös István János (Független) (81)0,00%
2. Szobota Anna Orsolya (LMP) (67)0,00%
3. Becságh István (JOBBIK) (125)0,00%
4. Szautner Csaba Sándor (FIDESZ-KDNP) (183)0,00%
5. Svisztné Kis Ildikó (DK-MLP) (49)0,00%
6. Pápai Éva Anikó (EGYÜTT-MSZP) (137)0,00%
7. Halász Levente (GLK) (703)0,00%

Képviselőtestületi jelöltek eredményei, 10. választókerület

1. Gyenge Lászlóné (FIDESZ-KDNP) (170)0,00%
2. Lengyel Szilvia (LMP) (88)0,00%
3. Pépel Ferencné (JOBBIK) (62)0,00%
4. Varga Árpád (GLK) (453)0,00%
5. Finna Béla (EGYÜTT-MSZP) (59)0,00%
6. László Balázs Lajos (DK-MLP) (68)0,00%