Mindeközben ma
új poszt érkezett, kattintson a megtekintéshez!
  • Így tudatta az örömhírt az egykori valóságshow-szereplő.

    Igazi örömhírrel jelentkezett a közösségi oldalán VV Seherezádé: a ValóVilág 4. szériájának játékosa egy különleges videóval tudatta, hogy úton van az első gyermeke, akit férjével, Norberttel már nagyon várnak.

    A táplálkozási tanácsadóként ténykedő egykori valóságshow-szereplő esküvője tavaly szeptemberben volt, fel is vette férje vezetéknevét, így most már Kultsár Viviennek hívják. Úgy tudni, a leendő szülők egy randioldalon ismerkedtek meg, Norbert pedig hamar, mindössze nyolc hónap együtt járás után kérte meg az egykori reality-sztár kezét, aki annak idején a Szenvedélyes nők beszavazó showján jutott be a villába, de az évadot végül Nagy Alekosz nyerte meg.

    1+1=3. Ami csodás volt, most még csodásabb lesz... A legédesebb várakozás... Alig várjuk, hogy találkozzunk Veled kis babánk

    – újságolta el boldogan VV Seherezádé.

  • Az egykori labdarúgó azt is elárulta, felélte-e hatalmas keresetét.

    Király Peti és Kamarás Norbi KiKapcs című, a Talk TV-n futó podcastje nemrég új évaddal debütált, melynek első vendége Torghelle Sándor volt, aki az adásban őszintén vallott anyagi helyzetéről. Az egykori válogatott labdarúgó arról is mesélt, mennyit keresett, amikor az MTK-tól Angliába igazolt.

    „Az angol bajnokságban, a Crystal Palace-ben kaptam a legtöbb pénzt. Ennek van egy érdekes sztorija is... Amikor volt lehetőségem, hogy oda tudok igazolni, akkor volt egy svéd ügynök ebben az egész sztoriban. Küldött nekünk egy e-mailt, meg egy megállapodást, hogy ha én oda kimegyek tárgyalni a klubba, vagy az ügynököm kimegy, akkor nem kérhetek többet ennyi meg ennyi fontnál. Akkor mondtam: ez most mi? Hát igen, hetente nem lehetett többet kérni.

    De még havonta se kerestem Magyarországon ennyit... Harmincszorosát kerestem kint, Angliában, mint itthon, Magyarországon

     – árulta el a Sztárboxot is megjárt korábbi válogatott csatár, aki arról is említést tett, keresetét felélte-e.

    „Nem vagyok az a srác, aki szórja és szórta, egyáltalán nem. Odafigyelek a pénzre. Ezt úgy tudom bebizonyítani, hogy most jár le a 25 éves megtakarításom, amit akkor, fiatalkoromban csináltam. Úgyhogy ez már azt mutatja, hogy odafigyeltem arra, hogy mi lesz a későbbiekben. Nem azt mondom, hogy nem vettem meg a szép autót, egyértelműen megtehettem, megvettem, de azért odafigyeltem. Jó helyekre fektettem be a pénzemet, ingatlanokat vettem. Tehát nem az volt, hogy minden héten új autót vettem. (...) Próbálok normálisan odafigyelni az anyagi dolgaimra, ami azért is van, mert az anyukám is ez a típusú, hogy ő se szórta két kézzel a pénzt. Én nem nőttem fel olyan körülmények között, hogy mindent megtehettem, ezért nem szeretném, hogy valamilyen úton-módon oda visszakerüljek” – idézte szavait a Blikk.

    Focista fizetéséről korábban Kabát Peti is őszintén vallott: mint mondta, ha jól alakítja a dolgait és nem költi el, amit labdarúgóként kapott, akkor semmi miatt nem kell aggódnia élete végéig.

  • Az énekesnő és férje teljes egyetértésben nevelik gyermekeiket.

    Őszintén mesélt az anyaságról, gyermekei neveléséről Rúzsa Magdi, ami azért is különleges, mert az énekesnő ritkán enged bepillantást a magánéletébe. A Hazai Slágerben a közösségi oldalakra történő posztolásról és a filterek trendjéről is megosztotta véleményét.

    „El kellene kezdeni kommunikálni azt, hogy nem muszáj mindig, mindenről posztolni, vagy hogy nem kell mindent megszépíteni. Nem kell annyit posztolni. Amikor bejött ez az őrület, én is kipróbáltam, voltak filterezett fotóim.

    Aztán elengedtem a dolgot, mert röhögőgörcsöt kaptam, ahogy kinéztem.

    Már eleve, mikor megláttam másnál, azt kérdeztem, hogy ez minek? Nem azt mondom, hogy minden egyes ráncommal ki vagyok békülve, vagy minden egyes profilommal, fotómmal, videómmal. Mégis azt érzem, hogy a példamutatás miatt – a saját gyerekeimre is gondolva – el kellett kezdenem megbarátkozni olyan dolgokkal, amelyekről azt gondoltam, hogy nehéz lesz. Közben mégis megy” – kezdte az énekesnő, aki ritkán oszt meg olyan felvételeket követőivel, amelyeken családja is megörökítésre került.

    „Szeretem a gyerekeimet fotózni, de nem nonstop. Nincsenek eszközeik, teljesen kivagyok ettől, nem is lesz nekik. Két és fél évesek voltak, amikor először engedtem őket mozgóképet látni, nézni. Most is csak úgy, hogy én határozom meg, hogy mit és mennyi ideig nézhetnek. Én ezt jó dolognak tartom, persze van, aki tiszta hülyének néz, én meg azt mondom, ám legyen. Még így is látom, hogy ha kicsit tovább hagyom őket akár a Bogyó és Babócát nézni, negatív hatással tud lenni rájuk a fénykibocsátás. Ezért ezt csak irányítottan hagyom. A diavetítést választottuk, még mindig ezt szeretjük a legjobban” – tette hozzá Rúzsa Magdi, akinek hármas ikrei nemrég ünnepelték 3. születésnapjukat. 

  • Nagyot megy az új mém az Instagramon.

    Nem egyszer, s nem kétszer készített már az internet népe olyan mémet, amelyet Tóth Gabi ihletett, sőt: az énekesnő korábban a TikTok-felhasználókat is alkotásra ösztökélte. Többek között kutyás verzió is készült Átkozott nyár című dalából , de azt Osváth Zsolt is kifigurázta a platformon, s megesett, hogy az énekesnőt párjával, Papp Máté Bencével együtt karikírozták ki fiatalok.

    Ám hiába a sok mém, azt feltehetően Tóth Gabi sem gondolta volna, hogy valaha egy lapon fogják említeni a Macska-jaj című filmmel, de ez is megtörtént. S bár az énekesnőnek nem szokása megosztani a róla készült mémeket, a minap kivételt tett, s megmutatta követőinek a mémgyűjtemény legújabb darabját. A vicces fotómontázs egyik felén Tobey Maguire látható a Pókember című filmből, amint hunyorogva csak Emir Kusturica Macska-jaj című mozijának ikonikus párját látja, ám szemüvegben már kikristályosodik a látása, s akkor már Tóth Gabi és párja, Papp Máté Bence jelenik meg előtte.

    Fuu... konkrétan hangosan nevettem ezen. Imádom! Vannak itt kreatív és vicces mémek is

    – jegyezte meg az énekesnő a posztban.

Bezárás