Varga Viktor durva videóval jelentkezett be Baliról: „Halálközeli élményünk volt az óceán közepén”

Álomnyaralásnak indult, de váratlan fordulatot vett Varga Viktor kiruccanása Balin. Az énekes 24 óráig elérhető Instagram történetében arról számolt be, milyen hatalmas viharba keveredtek egy kirándulásról visszafelé hajózva.
„A Balira vezető visszaúton halálközeli élményünk volt az óceán közepén” – kezdte videós beszámolóját Varga, aki először megmutatta a sikítozó utasokat, rázkodó széksorokat, amit következő felvételen már itt-ott víz lepett el.
„Hatalmas viharba keveredtünk 2 méteres hullámokkal, amik teljesen beterítették, és az ablakokon elárasztották a hajót."
Az ezután már mentőmellényben bejelentkező énekes szerint többen pánikba estek, rosszul lettek és hánytak a fedélzeten.
Reméljük nem ez az utolsó videónk!
– próbálta oldani a feszültséget Varga, aki később megnyugtatta követőit, szerencsésen partot értek végül, de egyszer és mindenkorra leszögezte: az óceán nem játék.