Gulbis most is kiütheti Federert

2010.05.14. 16:15

A lett Ernests Gulbis lehet a negyedik olyan teniszező a világon, akinek pozitív a mérlege a világelső Roger Federer ellen, ezt csak Novak Djokovics, Rafael Nadal valamint Alex Corretja mondhatja el magáról.

Gulbis a legutóbbi komoly tornán, Rómában legyőzte a svájcit, ezzel egyenlített. Gulbis a döntő szettben 7:5-re nyert, meccslabdákat hárított. A lett a négyig ment előre, akkor a későbbi győztes Rafael Nadal állította meg

A mostani madridi tornán a negyeddöntőben kerültek újra össze. Természetesen Federer a favorit, 1,25-szörös pénzt ér a győzelme, de a bátrak megjátszhatják Gulbist, 3,75 az odds.

Gulbis sokat fejlődött az utóbbi időben, és ha Federernek gyengébb napja van, simán nyerhet ellene.

Az óvatosabbak arra tehetnek, hány gém lesz, huszonegynél húzták meg a határt. Legutóbb 2:6, 6:1, 7:5 volt, ha három szett lesz, egyértelműen huszonegy fölé jutnak. A 3 szettes meccsre is lehet tenni, 2,8-szoros nyereményért.