Az ilyen meccseket nyernie kell a Fradinak

2010.07.30. 17:41

Elkezdődik a magyar labdarúgó bajnokság, a Ferencváros-Paks az első meccs – hét órától az Üllői úton -, valaha ez fix egyes volt, most kicsit másképp állnak a dolgok.

A Ferencváros természetesen esélyes – 1,53-szoros a szorzó a győzelme mellett -, de új edző érkezett (Prukner László), sok új játékossal, nem biztos, hogy annyira egyértelmű lesz a sikere.

És még a drukkerek is tartanak valamelyest Montvai Tibortól, aki rendszerint gólt lőtt, ha csapata a Fradival játszott.

Ha az első félidőben nincs gól, és tipikus idény eleji meccset látunk, jól kereshetünk, hiszen több mint háromszoros pénzt fizet a 0-0. (Pápán, Ligakupa-meccsen a Fradi képtelen volt az egész meccsen a kapuba lőni.)

Az egygólos meccs 5,5-szeres pénzt hoz. Ha a Fradi átütő lesz, és már az első félidőben vezetve nyer, több mint dupla pénzt kapunk. Ha legalább két góllal nyer, és a hendikepes fogadást választjuk, majdnem két és félszeres a kifizetés.

Legutóbb 1-1 volt, a Magyar Kupában 2007 nyarán 0-0. A döntetlennek 3,4 az oddsa.