Keresés
Blog.hu
Fórum
Indavideó
Economx
Dívány
Totalcar
Femina
Port
We ❤︎ Budapest
Velvet
Inda
Címlap
Rovatok
Friss hírek
Economx
Dívány
Totalcar
Femina
Port
We ❤︎ Budapest
Velvet
Inda
AI Summit 2024
Tusványos 2024
2024. 07. 27. szombat
Olga, Liliána
EUR
390,90
Ft
USD
360,09
Ft
GBP
463,31
Ft
BUX
73 174
Ft
OTP
18 600
Ft
MOL
2 812
Ft
16 °C
33 °C
Belföld
Külföld
Gazdaság
Kult
Vélemény
Tech-Tud
Sport
Fomo
24 Óra
Blog
Videó
Podcast
Olimpia percről percre
Közvetítés
Olimpia - 07.27. - Percről percre
Muhari Eszter alulmaradt az elődöntőben, a bronzéremért vívhat
20:09
Óriási bajban a címvédő, a drónbotrány miatt súlyos büntetést kapott
19:50
Muhari Eszter bronzéremért vívhat 20.40-től
19:19
A világelső az első döntős női párbajtőrben
19:00
Felesége bocsánatáért esedezik a tokiói aranyérmes, aki a Szajnába ejtette a jegygyűrűjét a nyitóünnepségen
18:44
Az olimpia nyitóünnepségét még az űrből is lehetett látni
Vívás
20:40
Női párbajtőr egyéni
3. helyért
Úszás
21:50
Férfi 4x100 m-es gyorsváltó
Döntő
Asztalitenisz
22:15
Női egyes
Női egyes, 1. forduló
Galéria
A nap képei
>
Párizs minket is várt: az Index helyszíni stábja is rácsatlakozott az olimpiára
A németek nagy Eb-találmánya az olimpián kényszerű, mégis teljesen természetes
Van itt minden, mint a búcsúban: két magyar aranytól tízig nyúlik a párizsi olimpiai jóslás
Több mint fél évszázada fennálló rekord is várja a párizsi olimpia sztárjait
Sport
London 2012
Menetrend
Cikkek
Naptár
Menetrend
Éremtábla
Sportágak
Magyarok
augusztus 08., szerda
09:30
GYEPLABDA (női)
Helyosztók, 1. nap, Nők, 9. helyért
Végeredmény
Japán – Dél-Af.
2 - 1
10:00
TAEKWONDO (női)
Női 49 kg, Selejtező
10:15
TAEKWONDO (férfi)
Férfi 58 kg, Selejtező
10:30
KAJAK-KENU, SÍKVÍZI (férfi)
Férfi K-1 1000 méter, Döntő
Végeredmény
Eirik Veras Larsen
Adam Van Koeverden
Max Hoff
4.
Rene Poulsen
5.
Anders Gustafsson
6.
Aleh Jurenija
3:26,462
3:27,170
3:27,759
3:29,483
3:29,919
3:32,396
10:38
KAJAK-KENU, SÍKVÍZI (férfi)
Férfi C-1 1000 méter, Döntő
Végeredmény
Sebastian Brendel
David Cal Figueroa
Mark Oldershaw
4.
Vagyim Menkov
5.
Mathieu Goubel
6.
Vajda Attila
7.
Aljakszandr Zsukouszki
8.
Ilja Stokalov
3:47,17
3:48,05
3:48,50
3:46,36
3:50,75
3:50,92
3:51,16
3:51,53
11:00
ATLÉTIKA (férfi)
Rúdugrás, Selejtező
11:00
ATLÉTIKA (női)
Kalapácsvetés, Selejtező
Orbán Éva
11:10
ATLÉTIKA (férfi)
Tízpróba, 100 méteres síkfutás
Végeredmény
24.
Szabó Attila
11:16
KAJAK-KENU, SÍKVÍZI (férfi)
Férfi K-2 1000 méter, Döntő
Végeredmény
Dombi Rudolf, Kökény Roland
Fernando Pimenta, Emanuel Silva
Martin Hollstein, Andreas Ihle
4.
Dave Smith, Ken Wallace
5.
Markus Oscarsson, Henrik Nilsson
6.
Ilja Medvegyev, Anton Rjahov
3:09,646
3:09,699
3:10,117
3:11,456
3:11,803
3:12,047
11:44
KAJAK-KENU, SÍKVÍZI (női)
Női K-4 500 méter, Döntő
Végeredmény
Magyarország
Németország
Fehéroroszország
4.
Lengyelország
5.
Nagy-Britannia
6.
Portugália
1:30,827
1:31,298
1:31,400
1:31,607
1:33,055
1:33,453
11:45
ATLÉTIKA (férfi)
5000 méter, Előfutamok
12:00
ASZTALITENISZ (férfi)
Férfi csapat, Férfi csapat, 3. helyért
Végeredmény
Németország
4.
Hongkong
12:00
KÉZILABDA (férfi)
Negyeddöntő, Férfi negyeddöntő
Végeredmény
Izland – Magyaro.
33 - 34
12:10
ATLÉTIKA (férfi)
Tízpróba, Távolugrás
Végeredmény
26.
Szabó Attila
12:30
GYEPLABDA (női)
Helyosztók, 1. nap, Nők, 7. helyért
Végeredmény
Dél-Korea – Németo.
1 - 4
12:35
ATLÉTIKA (női)
800 méter, Előfutam
13:00
VITORLÁZÁS (női)
Női 470-es hajóosztály, 9. futam
13:00
VITORLÁZÁS (női)
Női 470-es hajóosztály, 10. futam
13:00
VITORLÁZÁS (női)
Elliott 6m, Csoportkör, 8. nap
13:00
LOVASSPORT (vegyes)
Díjugratás, egyéni, Döntő forduló, A csoport
13:50
ATLÉTIKA (férfi)
Tízpróba, Súlylökés
Végeredmény
26.
Szabó Attila
14:00
VITORLÁZÁS (vegyes)
Könnyű 49-es dingi, Záró futam
Végeredmény
Nathan Outteridge, Iain Jensen
Peter Burling, Blair Tuke
Allan Norregaard, Peter Lang
4.
Nico Delle Karth, Nikolaus Resch
5.
Stevie Morrison, Ben Rhodes
6.
Emmanuel Dyen, Stephane Christidis
14:00
BIRKÓZÁS (női)
Női szabadfogás, 48 kg, Selejtező
14:00
BIRKÓZÁS (női)
Női szabadfogás, 63 kg, Selejtező
Sastin Marianna
14:25
BIRKÓZÁS (női)
Női szabadfogás, 48 kg, Nyolcaddöntő
14:25
BIRKÓZÁS (női)
Női szabadfogás, 63 kg, Nyolcaddöntő
14:30
ÖKÖLVÍVÁS (női)
Női 51 kg, Elődöntő
15:00
ÖKÖLVÍVÁS (női)
Női 60 kg, Elődöntő
15:00
KOSÁRLABDA (férfi)
Negyeddöntők, Férfi negyeddöntő
Végeredmény
Oroszo. – Litvánia
83 - 74
15:00
RÖPLABDA (férfi)
Negyeddöntő, Férfi negyeddöntő
Végeredmény
Argentína – Brazília
0 - 3
15:25
BIRKÓZÁS (női)
Női szabadfogás, 48 kg, Negyeddöntő
15:25
BIRKÓZÁS (női)
Női szabadfogás, 63 kg, Negyeddöntő
15:30
ÖKÖLVÍVÁS (női)
Női 75 kg, Elődöntő
15:30
KÉZILABDA (férfi)
Negyeddöntő, Férfi negyeddöntő
Végeredmény
Spanyolo. – Franciao.
22 - 23
15:30
VÍZILABDA (férfi)
Negyeddöntő, Férfi negyeddöntő
Végeredmény
Spanyolo. – Montenegró
9 - 11
15:55
LOVASSPORT (vegyes)
Díjugratás, egyéni, Döntő forduló, B csoport
Végeredmény
Steve Guerdat
Gerco Schroder
Cian O'Connor
4.
Kamal Bahamdan
5.
Alberto Michan
5.
Scott Brash
5.
Nick Skelton
16:00
KERÉKPÁR, BMX (női)
Női verseny, Előfutamok
16:00
TAEKWONDO (női)
Női 49 kg, Negyeddöntő
16:00
BIRKÓZÁS (női)
Női szabadfogás, 48 kg, Elődöntő
16:00
BIRKÓZÁS (női)
Női szabadfogás, 63 kg, Elődöntő
16:15
TAEKWONDO (férfi)
Férfi 58 kg, Negyeddöntő
16:30
ASZTALITENISZ (férfi)
Férfi csapat, Férfi csapat, döntő
Végeredmény
Kína
Dél-Korea
16:30
GYEPLABDA (női)
Elődöntő, Női elődöntő
Végeredmény
Hollandia – Új-Z.
5 - 3
16:40
KERÉKPÁR, BMX (férfi)
Férfi verseny, Előfutamok
16:50
VÍZILABDA (férfi)
Negyeddöntő, Férfi negyeddöntő
Végeredmény
Szerbia – Ausztrália
8 - 11
17:00
RÖPLABDA (férfi)
Negyeddöntő, Férfi negyeddöntő
Végeredmény
Egy. Áll. – Olaszo.
0 - 3
17:15
KOSÁRLABDA (férfi)
Negyeddöntők, Férfi negyeddöntő
Végeredmény
Franciao. – Spanyolo.
59 - 66
18:00
TAEKWONDO (női)
Női 49 kg, Elődöntő
18:15
TAEKWONDO (férfi)
Férfi 58 kg, Elődöntő
18:45
BIRKÓZÁS (női)
Női szabadfogás, 48 kg, 3. helyért
Végeredmény
Carol Huynh
Clarissa Chun
18:45
BIRKÓZÁS (női)
Női szabadfogás, 63 kg, 3. helyért
Végeredmény
Ljubov Voloszova
Battsetseg Soronzonbold
19:00
ATLÉTIKA (férfi)
Tízpróba, Magasugrás
Végeredmény
26.
Szabó Attila
19:00
KÉZILABDA (férfi)
Negyeddöntő, Férfi negyeddöntő
Végeredmény
Svédo. – Dánia
24 - 22
19:15
BIRKÓZÁS (női)
Női szabadfogás, 48 kg, Döntő
Végeredmény
Obara Hitomi
Marija Sztadnyik
19:15
BIRKÓZÁS (női)
Női szabadfogás, 63 kg, Döntő
Végeredmény
Icso Kaori
Csing Zsuj-hszüe
19:40
VÍZILABDA (férfi)
Negyeddöntő, Férfi negyeddöntő
Végeredmény
Olaszo. – Magyaro.
11 - 9
20:00
STRANDRÖPLABDA (női)
Női torna, 3. helyért
Végeredmény
Juliana Silva, Larissa Franca
4.
Hszüe Csen, Csang Hszi
20:00
MŰUGRÁS (női)
Női 10 méteres toronyugrás, Selejtező
20:05
ATLÉTIKA (férfi)
Gerelyhajítás, Selejtező
20:15
ATLÉTIKA (férfi)
110 méter gát, Elődöntő
20:30
RÖPLABDA (férfi)
Negyeddöntő, Férfi negyeddöntő
Végeredmény
Lengyelo. – Oroszo.
0 - 3
20:45
ATLÉTIKA (női)
1500 méter, Elődöntő
21:00
TAEKWONDO (női)
Női 49 kg, 3. helyért
Végeredmény
Lucija Zimonjic
Chanatip Sonkham
21:00
KOSÁRLABDA (férfi)
Negyeddöntők, Férfi negyeddöntő
Végeredmény
Brazília – Argentína
77 - 82
21:00
GYEPLABDA (női)
Elődöntő, Női elődöntő
Végeredmény
Argentína – Nagy-Br.
2 - 1
21:00
VÍZILABDA (férfi)
Negyeddöntő, Férfi negyeddöntő
Végeredmény
Horváto. – Egy. Áll.
8 - 2
21:05
ATLÉTIKA (női)
Távolugrás, Döntő
Végeredmény
Brittney Reese
Jelena Szokolova
Janay Deloach
4.
Ineta Radevica
5.
Anna Nazarova
6.
Ljudmila Kolcsanova
21:10
ATLÉTIKA (férfi)
200 méter, Elődöntő
21:15
TAEKWONDO (férfi)
Férfi 58 kg, 3. helyért
Végeredmény
Alekszej Gyenyiszenko
Oscar Munoz Oviedo
21:30
ÖKÖLVÍVÁS (férfi)
Férfi 49 kg, Negyeddöntő
21:45
ATLÉTIKA (női)
400 méter gát, Döntő
Végeredmény
Natalja Antjuh
Lashinda Demus
Zuzana Hejnova
4.
Kaliese Spencer
5.
Georganne Moline
6.
T'erea Brown
0:52,70
0:52,77
0:53,38
0:53,66
0:53,92
0:55,07
22:00
ATLÉTIKA (női)
200 méter, Döntő
Végeredmény
Allyson Felix
Shelly-Ann Fraser-Pryce
Carmelita Jeter
4.
Veronica Campbell-Brown
5.
Sanya Richards-Ross
6.
Murielle Ahoure
0:21,88
0:22,09
0:22,14
0:22,38
0:22,39
0:22,57
22:00
STRANDRÖPLABDA (női)
Női torna, Döntő
Végeredmény
Kerri Walsh Jennings, Misty May-Treanor
April Ross, Jennifer Kessy
22:15
ATLÉTIKA (férfi)
110 méter gát, Döntő
Végeredmény
Aries Merritt
Jason Richardson
Hansle Parchment
4.
Lawrence Clarke
5.
Ryan Brathwaite
6.
Orlando Ortega
0:12,92
0:13,04
0:13,12
0:13,39
0:13,40
0:13,43
22:30
ATLÉTIKA (férfi)
Tízpróba, 400 méteres síkfutás
Végeredmény
26.
Szabó Attila
22:30
ÖKÖLVÍVÁS (férfi)
Férfi 64 kg, Negyeddöntő
22:30
KÉZILABDA (férfi)
Negyeddöntő, Férfi negyeddöntő
Végeredmény
Horváto. – Tunézia
25 - 23
22:30
RÖPLABDA (férfi)
Negyeddöntő, Férfi negyeddöntő
Végeredmény
Bulgária – Németo.
3 - 0
23:15
TAEKWONDO (női)
Női 49 kg, Döntő
Végeredmény
Vi Csing-jü
Brigitte Yague Enrique
23:15
KOSÁRLABDA (férfi)
Negyeddöntők, Férfi negyeddöntő
Végeredmény
Egy. Áll. – Ausztrália
119 - 86
23:30
ÖKÖLVÍVÁS (férfi)
Férfi 81 kg, Negyeddöntő
23:30
TAEKWONDO (férfi)
Férfi 58 kg, Döntő
Végeredmény
Joel González Bonilla
Li De Hun
Előző nap
Következő nap
Menetrend