Lukács
1 °C
14 °C

Az ünnepi hétvége élő sportközvetítései

2013.03.30. 09:39

A szombati, vasárnapi és hétfői élő sportközvetítések a hazai televíziókban: 

március 30., szombat:

M1
13.55: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK Budapest-Budapest Honvéd

Sport 1
0.30: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Tampa Bay Lightning-New Jersey Devils
15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, KTE-Phoenix Mecano - PMFC-Matias
18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Egri FC
20.45: Ökölvívás, profi gála, Monaco, Erdei Zsolt-Gyenyisz Gracsov

Sport 2
15.00: Cselgáncs, Grand Prix, Samsun, 1. nap
18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-FC Barcelona
20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Zaragoza-Real Madrid
22.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Sevilla

Sportklub
10.25: Labdarúgás, orosz bajnokság, Rubin Kazany-Lokomotiv Moszkva
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Juventus
18.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Chievo-AC Milan
20.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Napoli

Eurosport
8.30, 12.30, 13.30: Sznúker, Kína Open

Eurosport 2
9.30: Ausztrálfutball, Ausztrál Futball Liga, Gold Coast Suns-St Kilda FC
13.00: Labdarúgás, utánpótlás Aegon Kupa, Amszterdam, RSC Anderlecht-FC Barcelona
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, VfB Stuttgart-Fortuna Düsseldorf
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Hamburger SV
22.00: Curling, férfi világbajnokság, Svédország-Finnország

Digisport 1
0.00: Tenisz, ATP-torna, Miami, elődöntő
2.40: Kosárlabda, NCAA, March Madness, Michigan State-Duke
13.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Sunderland-Manchester United
15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Newcastle United
18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Stoke City
23.55: Kosárlabda, NCAA, March Madness

Digisport 2
0.15: Kosárlabda, NCAA, March Madness, Oregon-Louisville
14.55: Kézilabda, német bajnokság, Kiel-Hamburg
17.45: Kosárlabda, férfi Magyar Kupa, elődöntő, Atomerőmű SE-Albacomp
20.15: Kosárlabda, férfi Magyar Kupa, elődöntő, Pécs-Szolnok

március 31., vasárnap:

M1
16.25: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVSC-TEVA - Újpest FC
Sport 1
3.00: Ökölvívás, profi gála, Las Vegas, Brandon Rios-Mike Alvarado
14.15: Labdarúgás, Magyarország-Svédország, U17-es elitkör, 3. forduló
16.30: Labdarúgás, holland bajnokság, Ajax-NEC
19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Real Sociedad
21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Valencia

Sport 2
13.45: Labdarúgás, skót bajnokság, St. Mirren-Celtic
18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Győri ETO FC-Diósgyőri VTK

Eurosport
8.30: Sznúker, Kína Open
17.00: Evezés, Oxford-Cambridge verseny, London
19.00: Curling, férfi vb

Eurosport 2
7.00: Asztalitenisz, csapat Vk, Kína
11.30: Labdarúgás, utánpótlás Aegon Kupa, FC Barcelona-Benfica
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Nürnberg
17:30: Labdarúgás, német bajnokság, Greuther Fürth-Eintracht Frankfurt

Digisport 1
14.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Liverpool
17.30: Tenisz, ATP-torna, Miami, döntő
20.30: Kosárlabda, férfi Magyar Kupa, döntő
22.50: Kosárlabda, NCAA, March Madness

Digisport 2
15.40: Kézilabda, német bajnokság, Füchse Berlin-Flensburg
17.45: Kosárlabda, férfi Magyar Kupa, bronzmérkőzés

április 1., hétfő:

Sport 1
13.00: Labdarúgás, FA Kupa, negyeddöntő, újrajátszás, Chelsea-Manchester United
19.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Granada

Sport 2:
14.45: Labdarúgás, Puskás Suzuki Kupa, Székesfehérvár, a 3. helyért
17.00: Labdarúgás, Puskás Suzuki Kupa, Székesfehérvár, döntő

Sportklub
20.10: Kosárlabda, ACB Liga, FC Barcelona Regal-Valencia Basket

Eurosport
15.30: Országúti kerékpározás, baszk körverseny, 1. szakasz
17.30: Labdarúgás, NextGen bajnokság, döntő
23.00: Curling, férfi világbajnokság, körmérkőzés, Svédország-Csehország

Eurosport 2
10.00, 11.30 és 15.00: Labdarúgás, Aegon Kupa, Amszterdam
12.45: Gyeplabda, Európai Liga, kieséses szakasz, a 8 közé jutásért
18.30: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Pogon Szczecin-Lech Poznan
20.15: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, St. Pauli-Paderborn

Digisport 1
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Fulham-QPR

Digisport 2
21.25: Labdarúgás, portugál bajnokság, Braga-Sporting