Szénné égették a korábban az ellenfelet alázó franciát

2014.10.15. 14:05

A Svédország–Franciaország U21-es meccsen a francia Laywin Kurzawanák sikerült magát porig aláztatnia.

A keddi meccs már rájátszás volt az U21-es Európa-bajnokságért, tudták, aki a párharcot nyeri, kijut. A franciák 2-0-s előnnyel érkeztek a svédekhez, de Thelin két góljával már a 35. percben egalizált Svédország. A 71. percben már 3-0 volt a hazaiaknak, Franciaország összesítésben kiesésre állt.

A 87. percben azonban Kurzawa betalált, és idegenben lőtt több góllal már a franciák érezhették magukat az Eb-n.

Kurzawa ezt elég bunkón éreztette is a svédekkel, kezét szeme fölé emelve intett agyőt nekik, ezzel nem is lett volna sok baj, de a Monaco hátvédje néhány ellenfeléhez még külön odament, és ugyanezzel a mozdulattal alázta őket.

Egy perccel később azonban nemcsak a mosoly fagyott az arcára, de a negyedik gólt meglövő svédek csapatszinten adták vissza neki bunkó tisztelgést. És a meccs után még a Twitteren is üzentek neki egy képpel.

Kurzawa 3-1-re szépített, és szívatott, de volt még 3 perc, és a vége 4-1 lett, és szívott