Keresés
Blog.hu
Fórum
Indavideó
Economx
Dívány
Totalcar
Femina
Port
We ❤︎ Budapest
Velvet
Inda
Címlap
Rovatok
Friss hírek
Economx
Dívány
Totalcar
Femina
Port
We ❤︎ Budapest
Velvet
Inda
AI Summit 2024
Tusványos 2024
2024. 07. 27. szombat
Olga, Liliána
EUR
390,90
Ft
USD
360,09
Ft
GBP
463,31
Ft
BUX
73 174
Ft
OTP
18 600
Ft
MOL
2 812
Ft
16 °C
33 °C
Belföld
Külföld
Gazdaság
Kult
Vélemény
Tech-Tud
Sport
Fomo
24 Óra
Blog
Videó
Podcast
Olimpia percről percre
Közvetítés
Olimpia - 07.27. - Percről percre
Meghalt egy edző a párizsi olimpiai faluban
18:23
Nem tudta borítani a papírformát az Ecseki, Madarász duó
18:00
Itt az olimpia hivatalos dala, a Hello World
17:50
Ausztrál arany a női kerékpárosok időfutamán
17:32
Meghalt egy edző a párizsi olimpiai faluban
17:27
A spanyol fociválogatott máris továbbjutott a csoportjából
Vívás
19:25
Női párbajtőr egyéni
Elődöntő
Úszás
21:50
Férfi 4x100 m-es gyorsváltó
Döntő
Asztalitenisz
22:15
Női egyes
Női egyes, 1. forduló
Galéria
A nap képei
>
Párizs minket is várt: az Index helyszíni stábja is rácsatlakozott az olimpiára
A németek nagy Eb-találmánya az olimpián kényszerű, mégis teljesen természetes
Van itt minden, mint a búcsúban: két magyar aranytól tízig nyúlik a párizsi olimpiai jóslás
Több mint fél évszázada fennálló rekord is várja a párizsi olimpia sztárjait
Sport
Szocsi 2014
Válasszon...
Cikkek
Naptár
Menetrend
Éremtábla
Sportágak
Magyarok
Ma - július 27., szombat
Fut
TOLLASLABDA (vegyes)
Vegyes páros, Csoportmeccsek
09:00
SPORTLÖVÉSZET (vegyes)
10 m légpuska vegyescsapat, Selejtező
Végeredmény
20.
Magyarország légpuska vegyescsapat (Mészáros Eszter, Péni István)
Fut
TOLLASLABDA (férfi)
Férfi páros, Csoportmeccsek
Fut
TOLLASLABDA (női)
Női páros, Csoportmeccsek
09:00
KÉZILABDA (férfi)
A csoport, 1. forduló
ESP – SLO
09:00
RÖPLABDA (férfi)
C csoport, 1. forduló
JAP – GER
Fut
TOLLASLABDA (női)
Női egyes, Csoportmeccsek
Fut
LOVAGLÁS (vegyes)
Lovastusa, csapat, Selejtező
10:00
EVEZÉS (férfi)
Egypár férfi, Előfutamok
Végeredmény
3.
Pétervári-Molnár Bendegúz
10:00
CSELGÁNCS (férfi)
-60 kg férfi, Selejtező, nyolcaddöntő, negyeddöntő
10:00
CSELGÁNCS (női)
-48 kg női, Selejtező, nyolcaddöntő, negyeddöntő
10:00
VÍVÁS (női)
Női párbajtőr egyéni, 64 között
10:00
GYEPLABDA (férfi)
A csoport, 1. forduló
GBR – ESP
10:25
VÍVÁS (férfi)
Férfi kard egyéni, 64 között
10:30
SPORTLÖVÉSZET (vegyes)
10 m légpuska vegyescsapat, 3. helyért, döntő
Végeredmény
Döntő
10:30
SPORTLÖVÉSZET (férfi)
Férfi 10 m légpisztoly, Selejtező
10:30
GYEPLABDA (férfi)
B csoport, 1. forduló
BEL – IRL
10:50
VÍVÁS (női)
Női párbajtőr egyéni, 32 között
Muhari Eszter
Fut
TOLLASLABDA (férfi)
Férfi egyes, Csoportmeccsek
Fut
TORNA, SZER (férfi)
Férfi egyéni összetett, Selejtező
Végeredmény
5.
Mészáros Krisztofer
82,798
Fut
TORNA, SZER (férfi)
Férfi csapat, Selejtező
Fut
TORNA, SZER (férfi)
Férfi ugrás, Selejtező
Fut
TORNA, SZER (férfi)
Férfi talaj, Selejtező
Fut
TORNA, SZER (férfi)
Férfi gyűrű, Selejtező
Fut
TORNA, SZER (férfi)
Férfi nyújtó, Selejtező
Fut
TORNA, SZER (férfi)
Férfi korlát, Selejtező
Fut
TORNA, SZER (férfi)
Férfi lólengés, Selejtező
11:00
ÚSZÁS (férfi)
Férfi 100 m mell, Előfutamok
11:00
ÚSZÁS (női)
Női 100 m pillangó, Előfutamok
11:00
MŰUGRÁS (női)
Női szinkron műugrás, Döntő
Végeredmény
Kínai csapat
11:00
KÉZILABDA (férfi)
B csoport, 1. forduló
HUN – EGY
11:24
ÚSZÁS (női)
Női 400 m gyors, Előfutamok
Késely Ajna
11:25
LOVAGLÁS (vegyes)
Lovastusa, egyéni, 1. forduló
Végeredmény
50.
Kaizinger Balázs
11:30
EVEZÉS (férfi)
Kétpár férfi, Előfutamok
11:57
ÚSZÁS (férfi)
Férfi 400 m gyors, Előfutamok
Végeredmény
3.
Sárkány Zalán
3:47,33
12:00
EVEZÉS (női)
Kétpár női, Selejtezők
12:00
GÖRDESZKA (férfi)
Férfi street, Selejtező
Fut
TENISZ (női)
Női egyes, 64 között
Fut
TENISZ (férfi)
Férfi páros, 32 között
Fut
TENISZ (női)
Női páros, 32 között
12:20
ÚSZÁS (női)
Női 4x100 m-es gyorsváltó, Előfutamok
Végeredmény
6.
Magyarország, női 4x100 m-es gyorsváltó
12:26
ÚSZÁS (férfi)
Férfi 4x100 m-es gyorsváltó, Előfutamok
Végeredmény
4.
Magyarország, férfi 4x100 m-es gyorsváltó
12:30
EVEZÉS (férfi)
Négypár férfi, Előfutamok
12:30
SPORTLÖVÉSZET (női)
Női 10 m légpisztoly, Selejtező
Végeredmény
1.
Major Veronika
33.
Fábián Sára Rahel
12:45
GYEPLABDA (férfi)
A csoport, 1. forduló
NED – RSA
12:50
EVEZÉS (női)
Négypár női, Előfutamok
13:00
RÖPLABDA (férfi)
B csoport, 1. forduló
ITA – BRA
13:00
KOSÁRLABDA (férfi)
A csoport, 1. forduló
AUS – ESP
13:15
GYEPLABDA (férfi)
B csoport, 1. forduló
AUS – ARG
13:20
VÍVÁS (férfi)
Férfi kard egyéni, 32 között
Szilágyi Áron
Szatmári András
Gémesi Csanád
13:30
KOSÁRLABDA (férfi)
B csoport, 1. forduló
GER – JPN
14:00
KÉZILABDA (férfi)
A csoport, 1. forduló
CRO – JPN
14:00
VÍZILABDA (női)
A csoport, 1. forduló
HUN – NED
14:10
VÍVÁS (női)
Női párbajtőr egyéni, 16 között
Muhari Eszter
14:30
KERÉKPÁR, ORSZÁGÚTI (női)
Női versenyek, Női időfutam
Végeredmény
Grace Brown
Anna Henderson
Chloé Dygert
14:30
HETES RÖGBI (férfi)
5-8. helyért, 5-8. helyért
Végeredmény
NZL – ARG
17 - 12
15:00
ASZTALITENISZ (férfi)
Férfi egyes, Férfi egyes, selejtező (1. forduló)
15:00
ASZTALITENISZ (női)
Női egyes, Női egyes, selejtező
15:00
KAJAK-KENU (férfi)
Férfi C–1 szlalom, Előfutamok
15:00
VÍVÁS (férfi)
Férfi kard egyéni, 16 között
Gémesi Csanád
15:00
LABDARÚGÁS (férfi)
B csoport, 2. forduló
ARG – IRQ
15:00
LABDARÚGÁS (férfi)
C csoport, 2. forduló
DOM – ESP
15:00
HETES RÖGBI (férfi)
5-8. helyért, 5-8. helyért
Végeredmény
IRL – USA
17 - 14
Fut
ÖKÖLVÍVÁS (női)
54 kg női, Selejtezők
Fut
HETES RÖGBI (férfi)
Elődöntő, Elődöntő
Végeredmény
RSA – FRA
5 - 19
Fut
VÍZILABDA (női)
B csoport, 1. forduló
GRE – USA
Fut
KAJAK-KENU (női)
Női K–1 szlalom, Előfutamok
15:50
VÍVÁS (női)
Női párbajtőr egyéni, Negyeddöntő
Muhari Eszter
Fut
CSELGÁNCS (női)
-48 kg női, Vigaszág, elődöntő, 3. helyért, döntő
Fut
KÉZILABDA (férfi)
B csoport, 1. forduló
NOR – ARG
Fut
HETES RÖGBI (férfi)
Elődöntő, Elődöntő
Végeredmény
FJI – AUS
31 - 7
16:15
VÍVÁS (férfi)
Férfi kard egyéni, Negyeddöntő
Fut
ÖKÖLVÍVÁS (női)
60 kg női, Selejtezők
Fut
HETES RÖGBI (férfi)
11. helyért, 11. helyért
Végeredmény
JPN – URU
0 - 0
Fut
CSELGÁNCS (férfi)
-60 kg férfi, Vigaszág, elődöntő, 3. helyért, döntő
Fut
KERÉKPÁR, ORSZÁGÚTI (férfi)
Férfi versenyek, Férfi időfutam
Valter Attila
Fut
GÖRDESZKA (férfi)
Férfi street, Döntő
Fut
RÖPLABDA (férfi)
B csoport, 1. forduló
POL – EGY
Fut
LABDARÚGÁS (férfi)
B csoport, 2. forduló
UKR – MAR
Fut
LABDARÚGÁS (férfi)
C csoport, 2. forduló
UZB – EGY
Fut
GYEPLABDA (férfi)
A csoport, 1. forduló
GER – FRA
Fut
HETES RÖGBI (férfi)
9. helyért, 9. helyért
Végeredmény
SAM – KEN
0 - 0
Fut
ÖKÖLVÍVÁS (férfi)
63,5 kg férfi, Selejtezők
Fut
ASZTALITENISZ (vegyes)
Vegyes csapat, Vegyes csapat, nyolcaddöntő
Magyarország, vegyespáros (Ecseki Nándor, Madarász Dóra)
Fut
KOSÁRLABDA (férfi)
B csoport, 1. forduló
FRA – LAT
Fut
GYEPLABDA (férfi)
B csoport, 1. forduló
IND – NZL
Fut
ÖKÖLVÍVÁS (férfi)
80 kg férfi, Selejtezők
Akylov Plylyp
Fut
HETES RÖGBI (férfi)
7. helyért, 7. helyért
N.A. – N.A.
18:30
VÍZILABDA (női)
B csoport, 1. forduló
ESP – FRA
18:30
HETES RÖGBI (férfi)
5. helyért, 5. helyért
N.A. – N.A.
19:00
VITORLÁZÁS (férfi)
Férfi hullámszörf, 1. futam
19:00
VÍVÁS (női)
Női párbajtőr egyéni, Elődöntő
19:00
KÉZILABDA (férfi)
A csoport, 1. forduló
GER – SWE
19:00
LABDARÚGÁS (férfi)
A csoport, 2. forduló
NZL – USA
19:00
LABDARÚGÁS (férfi)
D csoport, 2. forduló
ISR – PAR
19:00
HETES RÖGBI (férfi)
3. helyért, 3. helyért
N.A. – N.A.
19:25
VÍVÁS (női)
Női párbajtőr egyéni, Elődöntő
Muhari Eszter
19:45
GYEPLABDA (női)
B csoport, 1. forduló
ARG – USA
19:45
HETES RÖGBI (férfi)
Döntő, Döntő
N.A. – N.A.
19:50
VÍVÁS (férfi)
Férfi kard egyéni, Elődöntő
20:00
ASZTALITENISZ (férfi)
Férfi egyes, Férfi egyes, 1. forduló
20:05
VÍZILABDA (női)
A csoport, 1. forduló
AUS – CHN
20:15
VÍVÁS (férfi)
Férfi kard egyéni, Elődöntő
20:15
GYEPLABDA (női)
A csoport, 1. forduló
NED – FRA
20:30
ÚSZÁS (női)
Női 100 m pillangó, Elődöntő
20:40
VÍVÁS (női)
Női párbajtőr egyéni, 3. helyért
20:42
ÚSZÁS (férfi)
Férfi 400 m gyors, Döntő
20:55
ÚSZÁS (női)
Női 400 m gyors, Döntő
21:00
KÉZILABDA (férfi)
B csoport, 1. forduló
FRA – DEN
21:00
RÖPLABDA (férfi)
C csoport, 1. forduló
USA – ARG
21:00
KOSÁRLABDA (férfi)
A csoport, 1. forduló
GRE – CAN
21:00
LABDARÚGÁS (férfi)
A csoport, 2. forduló
FRA – GIN
21:00
LABDARÚGÁS (férfi)
D csoport, 2. forduló
JAP – MLI
21:05
VÍVÁS (férfi)
Férfi kard egyéni, 3. helyért
21:15
ÚSZÁS (férfi)
Férfi 100 m mell, Elődöntő
21:30
VÍVÁS (női)
Női párbajtőr egyéni, Döntő
21:37
ÚSZÁS (női)
Női 4x100 m-es gyorsváltó, Döntő
21:50
ÚSZÁS (férfi)
Férfi 4x100 m-es gyorsváltó, Döntő
Magyarország
21:55
VÍVÁS (férfi)
Férfi kard egyéni, Döntő
22:15
ASZTALITENISZ (női)
Női egyes, Női egyes, 1. forduló
Póta Georgina
23:48
VITORLÁZÁS (női)
Női hullámszörf, 1. futam
Holnap - július 28., vasárnap
10:00
GYEPLABDA (női)
A csoport, 1. forduló
BEL – CHN
10:30
GYEPLABDA (női)
A csoport, 1. forduló
GER – JPN
12:45
GYEPLABDA (női)
B csoport, 1. forduló
AUS – RSA
13:15
GYEPLABDA (női)
B csoport, 1. forduló
GBR – ESP
Előző nap
Menetrend