Hedvig
23 °C

Zsinórban ötödször kapott ki a Diósgyőr

2006.09.23. 00:22
A Vasas egy góllal nyert a Diósgyőr vendégeként a labdarúgó Borsodi Liga 7. fordulójának pénteki mérkőzésén. A diósgyőriek megszakítás nélkül ötödik bajnokijukon szenvedtek vereséget.

Diósgyőri VTK-Vasas 1-2 (0-1)
Miskolc, 2000 néző, V: Szabó Zs.
gólszerzők: Szögedi (48.), illetve Unierzyski (30.), Tóth A. (51.)
sárga lap: Sipeki (32.), Elek (38.), Mogyorósi (46.), illetve Pandur (77.), Fehér Z. (83.)
Diósgyőr: Szalma - Mogyorósi, Rubint, Elek, Buz - Szögedi (Lipusz 77.), Vitelki, Sipeki, Binder (Douva 63.) - Simon A., Stanic (Foxi 39.)
Vasas:Németh G. - Balog Zs., Pandur, Unierzyski, Tóth A. - Kincses, Németh N. (Majoros 78.), Fehér Z. (Odrobéna 87.), Ködöböcz - Skita (Nagy Zs. 59.), Lázok

30. perc: Sipeki kezezése miatt szabadrúgáshoz jutottak a vendégek. Lázok 30 méterről, magasan ívelt a diósgyőri kapu elé, ahol Unierzyski magasra felugorva, 6 méterről, fejjel csúsztatott a jobb felső sarokba (0-1).
48. perc: Simon a 16-os vonalán jobbra passzolt és az érkező Szögedi 12 méterről a bal alsó sarokba lőtt (1-1).
51. perc: Lázok jobb oldali szöglete után Rubint nagyot hibázott, a labda Tóth A. elé került, aki 10 méterről a kapu jobb oldalába lőtt (1-2).