Vendel
19 °C

Gera öt, Priskin egy percet kapott, ismétel a Manchester

2007.02.17. 20:32
Háromból két magyar érdekeltségű csapat is bejutott az angol labdarúgó FA Kupában a legjobb nyolc közé, míg egy az újrajátszást harcolta ki.

A másodosztályú Plymouth Tímár Krisztiánnal a kezdőcsapatban 2-0-ra nyert a Derby County ellen. Halmosi Péter a 77. percben csereként jutott szóhoz, míg a sérült Buzsáky Ákos ezúttal nem kaphatott lehetőséget.

Priskin Tamás együttese, a Watford 1-0-ra győzte le az Ipswichet. A magyar válogatott támadót a 89. percben cserélte be Aidy Boothroyd vezetőedző.

Gera Zoltán csak a 85. perctől jutott szóhoz a West Bromwich Albionban: a birminghamiek 2-2-es döntetlent játszottak a Middlesbrough otthonában, így újrajátszásra kerül sor.

A sok helyzetet kialakító Manchester szintén újrajátszára kényszerül, mert a csatárai a kellő pillanatokban nem összpontosítottak kellőképpen. A readingi visszavágó éles meccset hozhat. A sérült Máté Péter csapata nemcsak a bajnokságban ért el meglepetést a hatodik helyével, a kupában hasonlóra készül.

Manchester United-Reading 1-1 (1-0)
Vasárnap játsszák: Preston North End (II.)-Manchester City 14:10 ó Fulham-Tottenham 17 ó