1 °C

Utolsó percben bukott a Barca, élen maradt a Real Madrid

Index
2007.05.13. 21:02
Szombat este átvette a vezetést a spanyol futballbajnokságban a Real Madrid, és mivel egy nappal később a Barcelona otthon nem tudta legyőzni a Betist, maradt a tabella élén a fővárosi gárda.

Ronaldinho büntetőjével a Barca már az ötödik percben előnybe került, de az első félidőben Eto'o több ziccert is elhibázott, így nem tudta eldönteni a meccset a katalán gárda.

A szünet után kifejezetten gyengén játszott a tavalyi bajnokcsapat, csupán Eto'ó-n és Iniestán látszott, akarnak rúgni még egy gólt. Nem sikerült, viszont egy gyorsan elvégzett szabadrúgás után Sobis a 90. percben kiegyenlített.

A végeredmény 1-1 lett, azaz a Real és a Barca 66-66 pontos a tabella élén, de az egymás elleni eredményeik (2-0, 3-3) a Madridnak kedveznek.

A harmadik, szintén esélyes Sevillának 64 pontja van négy meccsel a bajnokság vége előtt.