A DVTK magas fölénnyel verte a bajnokság tetején trónoló Slovant

2019.11.22. 21:56

A DVTK Jegesmedvék 6-3-ra verte a Tipsport liga élén álló Slovan Bratislava-t – írja a Nemzeti Sport Online. A miskolci meccsen a hazai csapat már a negyedik percben megszerezte a vezetést Kyle Beach góljával, amit a 20. percben egy másik követett, így az első harmadot 2-1-es állással zárták.

A második harmad elején a Slovan átvette a vezetést, de Ryan Harrison góljával egyenlítettek a hazaiak, és ez az állás kitartott a harmad végéig. Végül az utolsó harmadban a Jegesmedvék három gólt is szereztek(Szirányi Bence, Davis Vandane, Nick Ross), míg a Slovan Bratislava nem volt ilyen szerencsés. A mérkőzés végeredménye így 6-3 lett a DVTK Jegesmedvék javára.

A MAC Újbuda nem volt ennyire sikeres a HC Banská Bystrica ellen. Ugyan az első harmadban még egy góllal vezettek, de a másodikban a hazaiak 4 gólt lőttek, míg a MAC csak kettőt, és mivel az utolsó harmadban nem született gól, a MAC ezzel a mérkőzéssel nem szerzett pontot.