További Kézilabda cikkek
- A Veszprém elbúcsúztatta a világ egyik legjobb kézilabdázóját
- Sírból kapaszkodott vissza a Veszprém, előnyből várhatja a BL-visszavágót
- Fehérváron folytatja a spanyol válogatott Eb-t is megjárt kapusa
- Történelmi BL-esemény Budapesten
- Sokáig vezetett, de nem tudott előnybe kerülni a Fradi az Európa-kupa elődöntőjében
|
Csoportküzdelmek
December 2. kedd: | |||
Szerbia és Montenegró-Ausztrália | 16 óra | (A-csoport) | 41 - 18 |
Oroszország-Koreai Köztársaság | 16 óra | (B-csoport) | 28 - 27 |
Japán-Tunézia | 17 óra | (C-csoport) | 30 - 24 |
Magyarország-Elefántcsontpart | 17 óra | (C-csoport) | 43 - 25 |
Horvátország-Brazília | 18 óra | (A-csoport) | 32 - 25 |
Csehország-Uruguay | 18 óra | (B-csoport) | 47 - 16 |
Norvégia-Ukrajna | 18 óra | (C-csoport) | 29 - 30 |
Szlovénia-Kína | 19 óra | (D-csoport) | 34 - 26 |
Franciaország-Spanyolország | 20 óra | (A-csoport) | 28 - 25 |
Ausztria-Angola | 20 óra | (B-csoport) | 29 - 19 |
Románia-Argentína | 21 óra | (C-csoport) | 43 - 13 |
Dánia-Németország | 21:15 | (D-csoport) | 20 - 20 |
December 3., szerda: | |||
Spanyolország-Szerbia és Montenegró | 16 óra | (A-csoport) | 33 - 27 |
Koreai Köztársaság-Csehország | 16 óra | (B-csoport) | 31 - 18 |
Ukrajna-Románia | 17 óra | (C-csoport) | 28 - 28 |
Elefántcsontpart-Szlovénia | 17 óra | (D-csoport) | 28 - 32 |
Ausztrália-Horvátország | 18 óra | (A-csoport) | 12 - 38 |
Angola-Oroszország | 18 óra | (B-csoport) | 22 - 26 |
Magyarország-Németország | 19 óra | (D-csoport) | 27 - 30 |
Tunézia-Norvégia | 19:15 | (C-csoport) | 25 - 27 |
Brazília-Franciaország | 20 óra | (A-csoport) | 15 - 33 |
Uruguay-Ausztria | 20 óra | (B-csoport) | 20 - 47 |
Argentína-Japán | 21:15 | (C-csoport) | 16 - 24 |
Kína-Dánia | 21:15 | (D-csoport) | 20 - 29 |
December 4., csütörtök: | |||
Spanyolország-Brazília | 16 óra | (A-csoport) | 27 - 25 |
Koreai Köztársaság-Angola | 16 óra | (B-csoport) | 27 - 21 |
Ukrajna-Tunézia | 17 óra | (C-csoport) | 33 - 15 |
Magyarország-Szlovénia | 17 óra | (D-csoport) | 38 - 25 |
Szerbia és Montenegró-Horvátország | 18 óra | (A-csoport) | 28 - 24 |
Csehország-Ausztria | 18 óra | (B-csoport) | 22 - 29 |
Norvégia-Argentína | 19 óra | (C-csoport) | 45 - 13 |
Németország-Kína | 19 óra | (D-csoport) | 30 - 28 |
Franciaország-Ausztrália | 20 óra | (A-csoport) | 33 - 13 |
Oroszország-Uruguay | 20 óra | (B-csoport) | 38 - 15 |
Románia-Japán | 21:15 | (C-csoport) | 41 - 30 |
Dánia-Elefántcsontpart | 21:15 | (D-csoport) | 24 - 21 |
December 6.: | |||
Ausztrália-Spanyolország | 14 óra | (A-csoport) | 12 - 36 |
Horvátország-Franciaország | 16 óra | (A-csoport) | 20 - 28 |
Csehország-Angola | 16 óra | (B-csoport) | 24 - 18 |
Elefántcsontpart-Németország | 16 óra | (D-csoport) | 17 - 36 |
Argentína-Ukrajna | 17 óra | (C-csoport) | 14 - 28 |
Szerbia és Montenegró-Brazília | 18 óra | (A-csoport) | 44 - 41 |
Ausztria-Oroszország | 18 óra | (B-csoport) | 26 - 30 |
Magyarország-Kína | 18 óra | D-csoport | 34 - 30 |
Japán-Norvégia | 19:15 | (C-csoport) | 19 - 33 |
Uruguay-Koreai Köztársaság | 20 óra | (B-csoport) | 12 - 41 |
Szlovénia-Dánia | 20:15 | (D-csoport) | 29 - 21 |
Románia-Tunézia | 21:15 | (C-csoport) | 25 - 23 |
December 7.: | |||
Brazília-Ausztrália | 16 óra | (A-csoport) | 30 - 19 |
Oroszország-Csehország | 16 óra | (B-csoport) | 31 - 16 |
Kína-Elefántcsontpart | 16 óra | (D-csoport) | |
Japán-Ukrajna | 17 óra | (C-csoport) | 30 - 39 |
Horvátország-Spanyolország | 18 óra | (A-csoport) | 28 - 29 |
Ausztria-Koreai Köztársaság | 18 óra | (B-csoport) | 34 - 39 |
Szlovénia-Németország | 18 óra | (D-csoport) | 29-28 |
Norvégia-Románia | 19:15 | (D-csoport) | 29 - 21 |
Franciaország-Szerbia és Montenegró | 20 óra | (A-csoport) | <27 - 25="25"> 27> |
Angola-Uruguay | 20 óra | (B-csoport) | 39 - 14 |
Magyarország-Dánia | (D-csoport) | 29 - 19 | |
Tunézia-Argentína | 21:15 | (C-csoport) |
Középdöntők:
|
|
|
|
|