Ha létezik csodagól a kéziben, az nagyjából ilyen

2018.04.21. 20:23

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első félidejében a francia PSG valódi demonstrációt tartott a lengyel Kielce csarnokában.

10-22-t mutatott az eredményjelző, Thierry Omeyer nagyokat védett, volt olyan szakasza a meccsnek, amikor minden második labdát megfogott.

Bombac lövésénél viszont esélye sem volt, az EHF nem véletlenül tette ki ezt a lövést a Facebook oldalára. Olyan, mintha hátul is szeme lenne a szlovén játékosnak.

Volt még egy ehhez hasonló jelenete Bombacnak, de akkor nem volt pontos a labda, ami csak azt mutatja, nagyon nem könnyű lövés az ilyen, bár nyilván szerencse is kell hozzá.

A második félidőben kicsit közelebb jöttek a lengyelek, de igazi esélyük nem volt arra, hogy szorossá tegyék a meccset. A 28-34-es eredménnyel valójában el is dőlt a továbbjutás.

A másik meccsen még szerdán: Flensburg-Montpellier 28-28. A vasárnapi meccseken: Kiel-Vardar és Nantes-Skjern. Jó esély van arra, hgy három francia csapat legyen a május végi négyes döntőben Kölnben.