Előd
17 °C

Kikapott a Győr a kosárlabda Európa-kupában

2009.11.19. 22:04

Először kapott ki a SEAT Lami-Véd Győr a női kosárlabda Európa-kupában, a második forduló csütörtöki mérkőzésén a vendég francia Mondeville győzött. A múlt héten a svájci Sierre-ben győztes győriek remekül kezdtek, főként Englert Orsolya és Hajdana Radunovic villogott, ám a nagyszünetben már a volt euroligás Mondeville volt előnyben (37-38).

Nagyszünet után 8 ponttal elhúztak a franciák, az utolsó negyed mégis csak 51-52-ről indult. Ekkor a házigazdák 7 és fél percen át büntetőből sem találtak a gyűrűbe, ez végzetes volt. Az 1/1-es mérlegnél tartó győriek egy hét múlva a portugál Vagost fogadják.