Atlantában is nyert a Cleveland az NBA-ben

2009.12.30. 08:55

A Cleveland Cavaliers egymás után az ötödik győzelmét aratta az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA): a legutóbbi játéknapon, kedden hatékony védekezéssel és eredményes negyedik negyedbeli produkcióval 11 ponttal nyert Atlantában a Hawks ellen.

Los Angelesben a címvédő Lakers alakulata látványos összecsapáson győzte le a Golden State Warriorst, többek között Kobe Bryant idénycsúcsot jelentő 44 pontjának, illetve 11 gólpasszának köszönhetően. A hazaiak legjobbja ebben a szezonban már hetedszer jutott 40 pont fölé.

Eredmények: Atlanta Hawks-Cleveland Cavaliers 84-95, Los Angeles Lakers-Golden State Warriors 124-118, Washington Wizards-Oklahoma City Thunder 98-110, Detroit Pistons-New York Knicks 87-104, Chicago Bulls-Indiana Pacers 104-95, Houston Rockets-New Orleans Hornets 108-100, San Antonio Spurs-Minnesota Timberwolves 117-99.