Nyert a női kosárlabda Európa Kupában

2010.11.12. 07:28

A Seat Lami-Véd Győr magabiztosan nyert csütörtökön a portugál Vagos vendégeként a női kosárlabda Európa Kupa harmadik fordulójában, így továbbra is százszázalékos.

Eredmény, H csoport, 3. forduló: Vagos (portugál) - Seat Lami-Véd Győr 58-72 (17-18, 20-16, 10-20, 11-18). A magyar csapat legjobb dobói: Olajuwon 27, Carson 16, Vida 11

Az európai szövetség honlapja szerint a 2/0-ás mérleggel érkező győriek az amerikai Abi Olajuwon és Essence Carson révén remekül tartották magukat az eddig nyeretlen portugálok csarnokában, a félidőben 37-34 volt az állás. A magyar csapat a harmadik negyedben megfordította a mérkőzést, s végül sima győzelmet aratott, a mezőny legjobbja a nemrég érkezett Olajuwon lett 27 ponttal. A 3/0-ás mutatónál tartó Tapodi-alakulat jövő szerdán a francia Nantes-hoz látogat.