Sainz célegyenesbe fordult harmadik Dakar-győzelméhez
Stephane Peterhansel nyerte a Dakar-rali csütörtöki, 11. szakaszát, sokat, nyolc percet hozott az összesítésben vezető Carlos Sainzen, de a spanyol egészséges előnnyel mehet neki a rali pénteki zárószakaszának.
Sainz már biztonsági autózással teljesítette a közel 400 kilométeres gyorsaságit, ám mégy így is harmadikként végzett, és 10 perc előnye maradt az utolsó szakaszra.

A korábbi kétszeres - 2010-es és 2018-as - Dakar-győztes legközelebbi ellenfele nem is Peterhansel, hanem a tavalyi nyertes, Nasszer Al Attijah lesz, aki csak 10 másodperccel volt lassabb csütörtökön Peterhanselnél, így hat másodperccel előzi az összesített időlistán.
Fernando Alonso, aki szerdán óriásit borult a versenyen, nyolcadikként ért be a 11. szakaszon. A zárás előtt összesítve a 13 pozíciót foglalja el.
- Budapest, IV. kerület Erzsébet utca 46.
- Alapterület m2 Szobák db Vételár
- Budapest, IX. kerület Pápay István utca 5.
- Alapterület 72 m2 Szobák 1+2 db Vételár 76,92 M Ft
Rovataink a Facebookon