US Open: Szávay izraelivel, Czink olasszal kezd

2009.08.27. 19:55 Módosítva: 2009.08.27. 21:08

Csütörtökön elkészült a hétfőn kezdődő amerikai nyílt teniszbajnokság 128-as főtáblájának sorsolása, Szávay Ágnes izraeli, míg Czink Melinda olasz ellenfelet kapott az első fordulóban.

A 32. helyen kiemelt Szávay a nyitó körben Shahar Peerrel találkozik és ez lesz első összecsapásuk WTA-tornán egyesben. Czink Maria Elena Camerinnel csap össze: eddig egyszer játszottak - 2004-ben - és akkor az olasz teniszező győzött.

Kapros Anikó csütörtökön két játszmában kikapott a mindössze 15 esztendős brit Laura Robsontól a hétfőn kezdődő amerikai nyílt teniszbajnokság selejtezőjének második fordulójában.

A 25 éves Kapros a második szettben 4:0-ra vezetett, aztán sorra vesztette a játékokat, végül a meccset 6:4, 7:5-re, amely 1 óra 27 percig tartott.