Kellner kiesett Marokkóban

2010.02.05. 11:27

Nem sikerült a visszavágás Kellner Ádámnak, a mallorcai verseny után Rabatban is kikapott a francia Laurent Rochette-től, így nem jutott az elődöntőben. A junior Zsiga Máté első kiemeltként már elődöntős Tunéziában.

Idei legjobb eredményét érte el Kellner Ádám azzal, hogy bejutott a 15 ezer dolláros rabati verseny negyeddöntőjébe, a folytatás azonban nem sikerült. Az IDOM TC 2007-es magyar bajnoka két német játékos legyőzése után kikapott a francia Laurent Rochette-től, 7:6(2), 6:2-re.

Zsiga Máté viszont remekel a tunéziai, 2-es kategóriás juniorversenyen. A negyeddöntőben az ír Barryt, aki párospertnere, verte 6:3, 4:6, 6:2-re és bejutott az elődöntőbe. A fináléba kerülésért a 7. kiemelt fehérorosz Szila (102.) lesz az ellenfele, győzelme esetén pedig valószínűleg a 2. kiemelt német Nekic (60.) ellen játszhat, párosban azonban kiesett, Barryvel 6:2, 3:6, 10-8-as vereséget szenvedtek