Jól kezdtek a Balázs-testvérek Porecben

2010.03.17. 19:45 Módosítva: 2010.03.17. 19:47

A harmadik kiemelt Balázs Attilla és testvére György is cseh ellenfelet vert Porecben. Ráadásul Balázs Attila a párosban is továbbjutott. A törökországi Antalyaban Kellner Ádám az első körben búcsúzott.

Nem sikerült Kellner Ádám törökországi bemutatkozása. Az antalyai, 10 ezer dolláros torna első fordulójában 4:6, 6:4, 4:6-ra kikapott a francia Gilles de Sousatól. Kellner a torna negyedik kiemeltje volt.

A Balázs-testvérek viszont győzelemmel kezdtek Porecben. A horvátországi, szintén 10 ezer dolláros torna első fordulójában Balázs Attila, aki a viadal harmadik kiemeltje, a cseh Roman Vogelit győzte le 6:4, 6:4-re, míg Balázs György idei első meccsén a nyolcadik kiemelt, szintén cseh, Pavel Snobel ellen nyert 6:2, 6:0-ra. A párosokban Balázs Attila a bosnyák Iszmar Gorcsics oldalán továbbjutott az első fordulóból, György viszont a szerb Ivan Djurdjeviccsel kiesett.