Turszunov is a négy között Marseille-ben

2011.02.19. 09:42

Utolsóként az orosz Dmitrij Turszunov jutott be az elődöntőbe az 576 ezer euró összdíjazású marseille-i férfi tenisztornán, miután péntek este három szettben legyőzte a negyedik helyen kiemelt osztrák Jürgen Melzert.

Eredmények, negyeddöntő: Turszunov (orosz)-Melzer (osztrák, 4.) 6:4, 2:6, 6:1. Az elődöntőben: Cilic-Juzsnij, Söderling-Turszunov.

Az eső miatt csak egy - befejezetlen - mérkőzést lehetett játszani pénteken a 475 ezer dollár összdíjazású Buenos Aires-i salakpályás tenisztorna negyeddöntőjében. A csonka játéknap során a hazai közönség előtt szereplő Juan Ignacio Chela 6:4, 3:6, 3:3-ig jutott a spanyol Albert Montanes ellen, mielőtt félbeszakított a meccs. A szervezők szombatra írták ki a legjobb nyolc között zajló párharcok folytatását.