Ilyen, amikor Bolt a fotós

2012.08.15. 13:41
A 200 méter döntője után a jamaicai egy fotóstól kérte el a gépét. Ezeket a képeket lőtte.

A 200 méteres síkfutás befutója után Usain Bolt egy pálya mellett dolgozó fotóshoz, Jimmy Wixtrömhöz rohant oda, elkérte a gépét, majd a mögötte ezüstöt szerző Yohan Blake-t kezdte vadul fényképezni. Pózoló jamaicai futótársa mellett az őt pillanatok alatt körülsereglő tévéseket és a fotósokat is lencsevégre kapta, de az elkövetőről is rengeteg felvétel készült.

A számot 19.32-es idővel nyerte meg Bolt, ami az idei év legjobbja volt eddig. A százon és kétszázon is aranyérmet szerző sprinter végül a 4x100-as jamaicai válogatott tagjaként is győzelmet aratott, ráadásul világcsúccsal.

Olimpiai címvédései után Bolt úgy nyilatkozott, új célokat keres, ezért akár az is elképzelhető, hogy 2016-ban távolugrásban teszi magát próbára az olimpián.