Sport - Olimpia 2004 Program
h i r d e t é s
Percről percre
Cikkek
Eredmények
Program
Éremtáblázat
Magyarok
Magyar érmesek
Képek
Esélyek
Történelem
Helyszínek
Olimpikonnaplók
Sportágak
Asztalitenisz
Atlétika
Baseball
Birkózás
Evezés
Íjászat
Cselgáncs
Gyeplabda
Kajak-kenu
Kerékpár
Kézilabda
Kosárlabda
Foci
Lovaglás
Boksz
Röplabda
Strandröplabda
Softball
Sportlövészet
Súlyemelés
Taekwondo
Tenisz
Tollaslabda
Torna
Ritmikus gimn.
Gumiasztal
Triatlon
Öttusa
Úszás
Műugrás
Szinkronúszás
Vízilabda
Vívás
Vitorlázók
Dopping
1.
USA
35
39
28
102
2.
CHN
32
17
14
63
3.
RUS
27
27
38
92
4.
AUS
17
16
16
49
5.
JPN
16
9
12
37
6.
GER
14
16
18
48
7.
FRA
11
9
13
33
8.
ITA
10
11
11
32
9.
KOR
9
12
9
30
10.
GBR
9
9
12
30
...
13.
HUN
8
6
3
17
Súlyemelés
férfi
56 kg
|
62 kg
|
69 kg
|
85 kg
|
94 kg
|
105 kg
|
+ 105 kg
|
77 kg
női
53 kg
|
58 kg
|
63 kg
|
75 kg
|
+ 75 kg
|
48 kg
|
69 kg
A többi sportág:
Asztalitenisz
Atlétika - dobó
Atlétika - egyéb
Atlétika - futó
Atlétika - ugró
Baseball
Birkózás - kötöttfogás
Birkózás - szabadfogás
Cselgáncs
Evezés
Foci
Gumiasztal
Gyeplabda
Kajak-kenu - szlalom
Kajak-kenu - síkvizi
Kerékpár - mountain bike
Kerékpár - országúti
Kerékpár - pálya
Kosárlabda
Kézilabda
Lovaglás
Lövészet
Műugrás
Ritmikus gimnasztika
Röplabda
Softball
Strandröplabda
Szinkronúszás
Súlyemelés
Taekwondo
Tenisz
Tollaslabda
Torna
Triatlon
Vitorlázás
Vívás
Vízilabda
Íjászat
Ökölvívás
Öttusa
Úszás
8. 14. szombat
19:00 - 20:40
női 48 kg
A. csoport
20:50 - 21:00
női 48 kg
díjátadás
8. 15. vasárnap
09:30 - 11:30
férfi 56 kg
B. csoport
19:00 - 20:40
férfi 56 kg
A. csoport
20:50 - 21:00
férfi 56 kg
díjátadás
12:00 - 14:00
női 53 kg
B. csoport
15:30 - 17:10
női 53 kg
A. csoport
17:20 - 17:30
női 53 kg
díjátadás
8. 16. hétfő
09:30 - 11:30
férfi 62 kg
B. csoport
19:00 - 20:40
férfi 62 kg
A. csoport
20:50 - 21:00
férfi 62 kg
díjátadás
12:00 - 14:00
női 58 kg
B. csoport
15:30 - 17:10
női 58 kg
A. csoport
17:20 - 17:30
női 58 kg
díjátadás
8. 18. szerda
09:30 - 11:30
férfi 69 kg
B. csoport
19:00 - 20:40
férfi 69 kg
A. csoport
20:50 - 21:00
férfi 69 kg
díjátadás
12:00 - 14:00
női 63 kg
B. csoport
15:30 - 17:10
női 63 kg
A. csoport
17:20 - 17:30
női 63 kg
díjátadás
8. 19. csütörtök
12:00 - 14:00
női 75 kg
B. csoport
15:30 - 17:10
női 69 kg
A. csoport
17:20 - 17:30
női 69 kg
díjátadás
09:30 - 11:30
férfi 77 kg
B. csoport
19:00 - 20:40
férfi 77 kg
A. csoport
20:50 - 21:00
férfi 77 kg
díjátadás
8. 20. péntek
19:00 - 20:40
női 75 kg
A. csoport
20:50 - 21:00
női 75 kg
díjátadás
8. 21. szombat
09:30 - 11:30
férfi 85 kg
B. csoport
19:00 - 20:40
férfi 85 kg
A. csoport
20:50 - 21:00
férfi 85 kg
díjátadás
12:00 - 14:00
női + 75 kg
B. csoport
15:30 - 17:10
női + 75 kg
A. csoport
17:20 - 17:30
női + 75 kg
díjátadás
8. 23. hétfő
15:30 - 17:30
férfi 94 kg
B. csoport
19:00 - 20:40
férfi 94 kg
A. csoport
20:50 - 21:00
férfi 94 kg
díjátadás
8. 24. kedd
15:30 - 17:30
férfi 105 kg
B. csoport
19:00 - 20:40
férfi 105 kg
A. csoport
20:50 - 21:00
férfi 105 kg
díjátadás
8. 25. szerda
15:30 - 17:30
férfi + 105 kg
B. csoport
19:00 - 20:40
férfi + 105 kg
A. csoport
20:50 - 21:00
férfi + 105 kg
díjátadás
Hírek
Eredmények
Program
Lebonyolítás
Esélyesek
Helyszín
Képek
Történelem
Rekordok
Magyarok
Feri Attila
Gyurkovics Ferenc
Kecskés Zoltán
Kovács Zoltán
Krutzler Eszter
Likerecz Gyöngyi
Tancsics László
Varga Viktória
h i r d e t é s
Impresszum
|
Hirdetési árak
|
Szerzői jogok
© 2024 Index.hu Rt