2023. október 29., 17:06 Még a királyi palást egy darabját is elárverezték A BÁV kiállításán kétszázötven év emlékei láthatók.
2023. március 24., 13:52 Tizenegyszeres áron kelt el egy 18. századi grafika Az akvarell a Csontváry-hagyaték megmentőjeként is ismert Gerlóczy Gedeon építész gyűjteményébe tartozott.