Keresés

60 találat az Indexről, és 45 a környékéről.

2014. január 16., 12:46

Czink Melinda továbbjutott

A magyar teniszező az Egyesült Államokban versenyez, 25 ezres challanger-tornán nyert, Jani kiesett.
A mérnökök előre szóltak, hogy baj lesz

2013.02.01. 19:42 Módosítva: 2020-02-01 23:59:30
Tíz éve hullott darabokra a légkörbe érve a Columbia űrsikló. Milliók nézték végig a hét halálos áldozatot követelő katasztrófát, amit meg lehetett volna előzni.

2011. július 20., 18:09

30 év: az első starttól az utolsó landolásig

Az öt űrrepülő történelmi missziókat teljesített. Űrsiklón utazott az első amerikai űrhajósnő, az első fekete, a Hubble és az ISS több modulja. A két legsúlyosabb katasztrófa is űrsiklóval történt.

2011. március 11., 10:46

Babos kiesett Irapuatóban

A mexikói, 25 ezer dolláros torna második fordulójában a francia Mladenovic győzte le Babost.

2011. január 28., 21:24

Nem tudni, hogyan haltak meg

Huszonöt éve ezen a napon semmisült meg a Challenger űrsikló. A hét ember halálát követelő tragédiát egy hibás tömítőgyűrű okozta, de a NASA döntései is hozzájárultak a katasztrófához.

2010. május 13., 11:19

Babos Tímea sikere Prágában

A világranglistán egykor 14. orosz Bovinát verte a magyar teniszező az 50 ezer dolláros versenyen.

2010. február 4., 09:12

Babos kiesett Ausztráliában

A Burnie-ben zajló 25 ezer dolláros verseny második fordulójában kínai Jan Ce győzte Babost három szettben.

2009. december 19., 22:19

Elfogytak a magyarok Dubajban

Marosi Katalin a párosban is kiesett, így a három magyar indulóból egyik sincs már versenyben a 75 ezer dolláros tornán.

2009. december 17., 10:26

Kapros is kiesett Dubajban

A 75 ezer dolláros torna második fordulójában a Kapros a cseh Vaidisovától kapott ki.

2009. november 15., 15:28

Babos Tímea második lett Jersey-n

A fiatal magyar teniszező az első és a harmadik kiemeltet megverte, a hatodiktól kikapott a 10 ezer dolláros Challenger-tornán.

2009. október 27., 12:58

Kellner Ádám már 341. a világranglistán

A legjobb magyar férfi teniszező a múlt héten a második körben búcsúzott Thaiföldön, így is előkelőbb helyen még sosem állt a világranglistán.