19939 találat az Indexről, és 20 a környékéről.

Horvátország–Magyarország

2019.10.10. 20:29 Módosítva: 2019-10-10 23:29:53
616
Az ötödik percben eldőlt a spliti Eb-selejtező, és csak a horvátokon múlt, hogy három gólnál megálltak. Gulácsi büntetőt fogott, Kleinheislert kiállították, de a vereség ellenére maradt némi esély a sikeres Eb-selejtezésre.
Ferencváros–Ludogorec

2019.10.03. 18:45 Módosítva: 2019-10-03 22:15:42
158
A barcelonai bravúr után otthon égett meg az Európa Ligában a Ferencváros, 3-0–ra kaptak ki a július óta veretlen Ludogorectől. A bolgár csapat emberhátrányban is betalált, a Fradi a kevés helyzetét sem használta ki.

szeptember 28., 20:50
  • Percről percre

Atlético Madrid–Real Madrid Atlético Madrid–Real Madrid

Hiányzókkal is meggyőző játékot hozott Zidane csapata, igazságos döntetlennel maradt a spanyol bajnokság élén a Real.
Espanyol–Ferencváros

2019.09.19. 20:45 Módosítva: 2019-09-22 19:27:06
119
Értékes döntetlennel kezdte az Európa Liga csoportkörét a Fradi, ami az utolsó 30 percben óriási nyomás alatt játszott az Espanyol otthonában. A spanyolok gyors öngóllal kerültek hátrányba, a második félidőben végig rohamoztak, de fordítani nem tudtak.

szeptember 17., 20:54

BL: Szoboszlai gólt lőtt, 6-2-re nyertek, Napoli-Liverpool 2-0 BL: Szoboszlai gólt lőtt, 6-2-re nyertek, Napoli-Liverpool 2-0

Nápolyban verték a címvédőt, a Barca kapusa 11-est fogott, 0-0 a vége a Dortmund ellen. A Chelsea büntetőt rontva kapott ki a Valenciától, a Leipzig 2-1-re, az Ajax 3-0-ra nyert. Történelmi visszavont piros lap is volt a BL-szezon első játéknapján.