234 találat az Indexről, és 146 a környékéről.

Verstappen nyert, Vettel utolsóból 2. a káoszban

2019.07.28. 14:56 Módosítva: 2019-07-29 00:00:05
54
Kvjaté a dobogó harmadik helye, Hamilton csak a 11., Leclerc a 2., Bottas a 3. helyről esett ki az eső miatt totálisan megkavarodott Német Nagydíjon.
Hamiltoné az őrült 2019-es Brit Nagydíj

2019.07.14. 14:58 Módosítva: 2019-07-15 01:20:54
94
20 kör kőkemény csatával indult a futam, előbb a két Mercedes egymással, majd a Red Bullok és Ferrarik egymás között harcoltak. Egy biztonsági autós szakasz a kerékcserékkel még jobban megkavart mindent, majd Vettel ütötte el hátulról Verstappent, magát a pontoktól, a hollandot a dobogó esélyétől megfosztva.
Hamilton fogcsikorgatva nyerte a Monacói Nagydíjat

2019.05.26. 14:54 Módosítva: 2019-05-27 14:54:39
16
A 15. helyről induló Leclerc ámokfutása hozott izgalmat a futamra, a végén pedig a Mercedes gumijain múlt a futamgyőzelem. Verstappent hiába intették le a második helyen, büntetés miatt csak a negyedik lett, Vettelé a második hely, Bottasé a harmadik.

május 22., 13:32

Megmenthet valami a dögunalmas F1-szezontól? Megmenthet valami a dögunalmas F1-szezontól?

A Mercedes öt kettős győzelme tény, de hol ment félre a Ferrari, és van-e neki visszaút? Mitől támadt fel Bottas, és meddig bírhatja Hamilton tempóját? Elemzés a szezon negyedénél.

május 12., 14:59
  • Percről percre

Jó rajttal nagyon simán Hamiltoné a Spanyol Nagydíj Jó rajttal nagyon simán Hamiltoné a Spanyol Nagydíj

A futam kétharmadánál pályára küldött biztonsági autó okozta a legnagyobb izgalmat, de dráma így sem lett, a rajtnál eldőlt a futam. A Mercedes öt kettős győzelemmel kezdte a szezont, Hamilton mögött Bottas és Verstappen a dobogón, a Ferrari egyre nehezebb helyzetben.

március 31., 16:57

Leclercé volt a Bahreini Nagydíj, de Hamilton nyert Leclercé volt a Bahreini Nagydíj, de Hamilton nyert

Hiába szerezte vissza a rajtnál elvesztett első helyet a Ferrari pilótája, Charles Leclerc, 10 körrel a vége előtt motorhiba miatt nagyon lelassult, és Hamilton ölébe hullt a győzelem. Vettel megpördülés miatt csak 5. lett, Hamilton és Bottas mögött az első F1-dobogóját szerző Leclerc lett a harmadik.
A 2019-es Ausztrál Nagydíj közvetítése körről körre

2019.03.17. 05:58 Módosítva: 2019-03-17 09:30:54
41
A Mercedes kettős győzelemmel, de meglepő sorrenddel kezdte a szezont. Bottasé az első pluszpont, Verstappen 2008 után hozott újra dobogót a Hondának. A Ferrari nem fért be a top 3-ba az év első F1-futamán.
Idén végre már jó lesz a Forma–1?

2019.03.14. 23:04 Módosítva: 2019-03-15 15:37:27
82
F1-gyorstalpaló a téli álomból ébredőknek a 2019-es szezon elé a fontos változásokkal és újdonságokkal. Minden, ami az új szezonban érdekes lehet.

2018. november 25., 14:01

Hamiltoné a szezon utolsó futama Hamiltoné a szezon utolsó futama

Nagy Hülkenberg-balesettel indult az Abu-dzabi GP, volt rövidke eső is a sivatagban. Alonsónak nem jött össze búcsúzásul az 1900. pontja az F1-ben.

2018. október 28., 20:00

A 2018-as Mexikói Nagydíj közvetítése körről körre A 2018-as Mexikói Nagydíj közvetítése körről körre

A jó rajtot leszámítva pocsék futama volt az ötödször bajnok Hamiltonnak, aki a gumijai miatt szenvedett. Ricciardo dobogós helyről esett ki, Verstappen az első kanyartól vezetett, a két Ferrari a dobogón zárt.
Räikkönen nyerte az Amerikai GP-t

2018.10.21. 19:59 Módosítva: 2018-10-21 23:46:26
76
A finn majdnem 6 év után győzött újra az F1-ben, egy nagyon izgalmas futamon. Hamilton 3. lett, Vettel 4., így a bajnokavatás csúszik. Verstappen a 18. helyről lett 2.
Hamilton-győzelem és Vettel-dráma Japánban

2018.10.07. 06:57 Módosítva: 2018-10-08 11:20:03
35
A német a futam elején, Verstappent támadva pördült meg, a mezőny végéről visszakapaszkodva hatodik lett, de Hamilton 67 pontra növelte előnyét. Bottas és Verstappen még a dobogón.
Hamilton zavartalan győzelmet aratott Szingapúrban

2018.09.16. 13:59 Módosítva: 2018-09-16 17:01:03
29
Vettel stratégiáját elszúrta a Ferrari, hiába előzte meg Verstappent a rajt után, a holland mögött, a harmadik helyen végzett. Hamilton 40 pont előnnyel várja az utolsó hat futamot.

2018. szeptember 7., 17:33

Vettel megtörni látszik a nyomás alatt? Vettel megtörni látszik a nyomás alatt?

Az elmúlt évekhez képest sokkal kiélezettebb a harc a Forma–1-ben, de nem a kocsikon, hanem a pilótákon múlik, hogy Hamilton vezeti a vb-t. Vettel 15 hónap alatt a 6. nagy hibájánál jár, ezen múlhat a 2018-as világbajnoki cím.

2018. augusztus 26., 14:56

A 2018-as Belga Nagydíj közvetítése körről körre A 2018-as Belga Nagydíj közvetítése körről körre

A rajt után fél körig vezető Hamilton megszorítani sem tudta a németet, Verstappen fért még fel a dobogóra. A két Force India nagyot ment, ahogy a 17. helyről 4. helyen záró Bottas is.