Keresés

87 találat az Indexről, és 15 a környékéről.

Drámai bukások között hét vb-cím, de megelőzi-e Schumit Hamilton?

2021.12.13. 06:06 Módosítva: 2021-12-14 11:45:40
A Mercedes britje az utolsó körig fogta a nyolcadik vb-trófeát, de kicsúszott a kezéből.

2016. december 2., 19:09

Hamilton: Engem nem lepett meg Hamilton: Engem nem lepett meg

18 éve először nyert megértem, ha abbahagyja, mondja a mercis csapattárs Rosberg visszavonulásáról.
A 2016-os Abu-Dzabi Nagydíj

-kg-
Joó Gábor
2016.11.27. 13:42 Módosítva: 2016-11-28 01:48:33
Hamilton abszurd befutót hozott össze, de nem tudta megakadályozni csapattársa első vb-címét. Az angol elveszítette a címet, a német megnyerte.

2016. november 26., 13:46
  • Percről percre

A 2016-os Abu-Dzabi GP időmérője A 2016-os Abu-Dzabi GP időmérője

Rosberg szorosan ott van mögötte, őrült csata várható az idény utolsó futamén a két Mercedes-pilóta között.
A 2016-os Japán Nagydíj körről körre

-kg-
2016.10.09. 06:47 Módosítva: 2016-10-09 11:27:20
Hamilton rossz rajt után küzdött hatalmasat, de ez is kevés volt, a Japán GP-t nyerő német nagyon ellépett összetettben.

2016. október 8., 11:37

Nico, kérlek, ne káromkodj! Nico, kérlek, ne káromkodj!

Rosberg még a pályán volt, amikor interjút készítettek vele a rádión. Ilyen se volt még az F1-ben.

2016. szeptember 18., 13:42

A 2016-os Szingapúri Nagydíj körről körre A 2016-os Szingapúri Nagydíj körről körre

Ricciardo őrült nagyot hajrázott, de nem tudta befogni a németet, aki újra vezeti a világbajnokságot. Hamilton a harmadik lett, Vettel az utolsó helyről indulva ért be ötödiknek.
A 2016-os Magyar Nagydíj a Hungaroringen

-kg-
Joó Gábor
2016.07.24. 11:00 Módosítva: 2016-07-25 06:46:34
Sem az időmérőhöz képest, sem általában nem volt valami izgalmas a 31. Magyar Nagydíj. Hamilton egy jó rajttal nyert, már az ötödik győzelme volt Magyarországon.
A 2016-os Brit Nagydíj körről körre

-kg-
2016.07.10. 13:46 Módosítva: 2016-07-10 17:20:43
Nagyot ment az esőben induló, majd felszáradó futamon. Rosberg kínkeserves küzdelemmel szerezte vissza a második helyét Verstappentől, de a német vizsgálat alatt, úgyhogy még nem örülhetett a leintésnél.

2016. június 19., 14:45

A 2016-os bakui Európa Nagydíj körről körre A 2016-os bakui Európa Nagydíj körről körre

Senki sem volt veszélyes a mercedeses németre az Európa Nagydíjon. Pérez megint nagyot ment, idén másodszor is harmadik, közéjük Vettel fért be. Hamilton az ötödik lett a 10. helyről indulva.
A 2016-os Monacói Nagydíj körről körre

-kg-
2016.05.29. 13:42 Módosítva: 2016-05-30 10:17:20
Addig húzta esőgumin, amíg csak lehetett, de az RBR buta hibája is kellett neki a győzelemhez. Ricciardo csalódott második, Pérez szuperboldog harmadik lett mögötte.
A 2016-os Spanyol Nagydíj körről körre

-kg-
2016.05.15. 13:45 Módosítva: 2016-05-17 17:47:28
A fiatal holland a két Ferrari előtt nyerte meg a Spanyol Nagydíjat. Ricciardo az utolsó előtti körben kapott defektet. Hamilton és Rosberg az első körben ütközött, Alonso is kiesett.
A 2016-os Bahreni Nagydíj körről körre

-kg-
Joó Gábor
2016.04.03. 16:44 Módosítva: 2016-04-03 20:19:38
Vettel a rajt előtt elfüstölt, nem volt nagy verseny az élen. A haasos Grosjean és az újonc Vandoorne a nap meglepetése Bahreinben, előbbi ötödik, utóbbi még éppen pontszerző.

2016. április 2., 16:51

A 2016-os Bahreini Nagydíj időmérője A 2016-os Bahreini Nagydíj időmérője

Nem sokkal lett érdekesebb másodikra a kieséses időmérő, Hamilton rontása kellett ahhoz, hogy a végén legyen miért izgulni.

2016. március 19., 06:53

A 2016-os Ausztrál Nagydíj időmérője A 2016-os Ausztrál Nagydíj időmérője

Hamilton 4 perccel a vége előtt megnyerte az időmérőt, a legelején volt verseny, a végén semmi. A csapatok máris lázadoznak.

2015. november 1., 22:12

A mérnökök nyerték a Mexikói Nagydíjat A mérnökök nyerték a Mexikói Nagydíjat

Elmaradt a mindenki által várt tömeges elfüstölés, ahogy a komoly verseny is. Rosberg simán húzta be a futamot, és mivel Vettel a falban kötött ki, nagyot lépett a vb-ezüst felé.