VÉGE H csoport
90+8'
Uruguay 2
Zöld-foki Köztársaság 2
VÉGE G csoport
90+10'
Új-Zéland 1
Egyiptom 3
június 22. 19:00 J csoport
'
Argentína
Ausztria
június 22. 23:00 I csoport
'
Franciaország
Irak
Csapat
M
Gy
D
V
Lg
Kg
P
2
2
0
0
3
0
6
2
1
0
1
2
2
3
2
0
1
1
2
3
1
2
0
1
1
1
3
1

Bajnai ellen tüntetnek

Magyar Nemzet
2006.07.03. 07:31
Bajnai Gordon fejlesztési kormánybiztos kinevezése ellen tüntetnek hétfő délelőtt 10 órától a Hajdú-Bét Rt. felszámolása miatt tönkrement libatartók - írja a Magyar Nemzet. A demonstráció Budapesten, a Képviselői Irodaház előtt lesz. A tenyésztők azt sérelmezik, hogy a Wallis Rt., amelynek korábban Bajnai Gordon volt a vezérigazgatója, nem rendezte az érdekeltségébe tartozó Hajdú-Bét ötmilliárdos tartozását, és emiatt többen öngyilkosok lettek - írja a Magyar Nemzet. Bajnai korábban visszautasítja az MSZP hétfői frakcióülésén elhangzott, a személyét és családját ért vádakat. A szocialisták képviselőcsoportjának ülésén Karsai József battonyai képviselő azt kérdezte a frakcióvezetéstől: megkérdezheti-e Bajnai Gordontól, hogy ő és az apja mikor adja vissza azokat a milliárdokat, amelyeket elloptak, például a Hajdú-Bét eladásakor. Bajnai Gordon közleményében hangoztatta: reméli, hogy a jövő héten személyesen is tisztázhatja a félreértéseket.