Elfogták a X. kerületi cserbenhagyó autóst
A rendőrség elfogta azt a cserbenhagyó autóst, akit azzal gyanúsítnak, hogy péntek este Budapesten, a X. kerületben elsodort egy férfit, aki ennek következtében villamossínekre esett és az ott közlekedő szerelvények halálra gázolták. A 24 éves férfi ellen halálos közúti baleset gondatlan okozása és segítségnyújtás elmulasztása megalapozott gyanúja miatt indítottak eljárást.
A gyanúsított december 5-én este a X. kerületben a Maglódi út és Kada utca kereszteződésében egy, a kijelölt gyalogátkelőhelyen közlekedő férfit elsodort, majd a helyszínről segítségnyújtás nélkül elmenekült. A gyalogos a zárt villamospályára esett és az ott közlekedő 28-as és 37-es villamosok elütötték. A férfi a helyszínen belehalt sérüléseibe.
