VÉGE G csoport
90+5'
Belgium 0
Irán 0
VÉGE H csoport
90+8'
Uruguay 2
Zöld-foki Köztársaság 2
június 22. 03:00 G csoport
'
Új-Zéland
Egyiptom
június 22. 19:00 J csoport
'
Argentína
Ausztria
Csapat
M
Gy
D
V
Lg
Kg
P
2
2
0
0
3
0
6
2
1
0
1
2
2
3
2
0
1
1
2
3
1
2
0
1
1
1
3
1

A Radiohead énekese dühös a G8-ra

NME
2000.07.31. 18:06
Thom Yorke, a Radiohead énekese üzenetet helyezett el a zenekar honlapján, amelyben minden eddiginél hevesebben és keserűbben támadja a nyugati országok politikai vezetőit. Dühét az váltotta ki, hogy a fejlett országokat tömörítő G8 okivavai értekezletén nem született megállapodás a szegény országok adósságának elengedéséről. ,,Hogy tudtok aludni? Mit mondtok a gyermekeiteknek?" - kérdezi, majd azt a döntést kritizálja keményen, miszerint a következő években a gazdag országok egy csomó pénzt szánnak az Internet megregulázására. Thom Yorke a U2-frontember Bono és az REM-énekes Michael Stipe mellett a harmadik világ adósságainak elengedésért küzdő Drop The Debt és Jubilee 2000 kampányok legaktívabb szereplője.