Hat év után döntetlen az NFL-ben

2008.11.17. 08:53

A nagyon ritka eredményt úgy hozta össze a Philadelphia Eagles és a Cincinnati Bengals, hogy az alapjátékidőt követő 15 perces "hirtelen halálban" egyetlen olyan helyzet sem akadt, amiből hat- (touchdown) vagy hárompontos (mezőnygól) esett volna. Így maradt a 13-13. A playoff-ban természetesen nincs döntetlen, ott az első találatig játszanak, alapszakaszban viszont maximum negyedóra a ráadás.

Utoljára 2002. november 10-én volt döntetlen, akkor a Pittsburgh Steelers és az Atlanta Falcons játszott 34-34-et. Továbbra is százszázalékos - egyedüliként a mezőnyben - a Tennessee Titans, amely a tizedik meccsén 24-14-re győzte le a Jacksonville Jaguarst. A Detroit Lionsnak viszont nem megy, a tizedik csatáját is elbukta. (MTI)