Őrült kapus tud csak így védeni

2013.01.11. 11:29

Új kapussztár született a Sudamericano U20-as bajnokságon, a perui Angelo Campos két lehetetlen helyzetben is bravúrosan mentett, és úgy sprintelt mint C. Ronaldo.

A 85. percben Uruguay már 3-2-re vezetett, és újra ziccerhelyzetbe került. Campos messzire kiszaladt a kapujából, és sem ő, sem védőtársa nem tudta elrúgni a hosszú uruguay-i indítást. Az ellenfél csatára már csak a kapuval volt szemben, amikor rágurította. Campos nem adta fel, körülbelül 30 méterről sprintelt vissza, és vetődve, a gólvonalon ütötte ki a labdát, míg ő maga a hálóba zuhant.

A kipattanó labda azonban az uruguay-i elé került, akinek csak egy méterről kellett volna már kapuba vágni. Nem sikerült neki, Campos hősiesen és szerencsésen a lövésbe dobta magát, igaz közben az ellenfelét is elkaszálta.

A nagy védéseknek is köszönhetően Peru végül döntetlenre hozta a meccset, két perccel a vége előtt egy büntetővel 3-3 lett a végeredmény.