Eleonóra
-1 °C
2 °C
Jégkorong
Percről Percre
Sport

FINA VB Budapest

Naptár

  • Versenynap
  • Döntő
  • Magyarok

Menetrend

Ma - február 21., szerda

  1. 01:05
    CURLING (női) Női torna, Csoportkör, 11. forduló

    Végeredmény

    1. Dél-Korea – Oroszország
    1. 11 - 2
  2. 01:05
    CURLING (női) Női torna, Csoportkör, 11. forduló

    Végeredmény

    1. Svédország – Kína
    1. 8 - 4
  3. 01:05
    CURLING (női) Női torna, Csoportkör, 11. forduló

    Végeredmény

    1. Svájc – Dánia
    1. 6 - 5
  4. 01:05
    CURLING (női) Női torna, Csoportkör, 11. forduló

    Végeredmény

    1. Kanada – Nagy-Britannia
    1. 5 - 6
  5. 01:30
    SNOWBOARD (férfi) Ugrás, Selejtező
  6. 02:00
    MŰKORCSOLYA (női) Nők, Női rövidprogram

    Végeredmény

    1. 53,22
  7. 03:00
    ALPESI SÍ (női) Lesiklás, Döntő

    Végeredmény

    1. Sofia Goggia
    2. Ragnhild Mowcinckel
    3. Lindsey Vonn
    1. 1:39,22
    2. 1:39,31
    3. 1:39,69
  8. 03:30
    SZABADSTÍLUSÚ SÍ (férfi) Krossz, Selejtező futamok
  9. 04:10
    JÉGKORONG (férfi) Negyeddöntő, Negyeddöntők
    1. Csehország – Egyesült Államok
  10. 05:15
    SZABADSTÍLUSÚ SÍ (férfi) Krossz, Döntő

    Végeredmény

    1. Brady Leman
    2. Marc Bischofsberger
    3. Szergej Ridzik
  11. Fut
    CURLING (férfi) Férfi torna, Csoportkör, 12. forduló
    1. Dánia – Kanada
  12. Fut
    CURLING (férfi) Férfi torna, Csoportkör, 12. forduló
    1. Nagy-Britannia – Egyesült Államok
  13. Fut
    CURLING (férfi) Férfi torna, Csoportkör, 12. forduló
    1. Svédország – Norvégia
  14. Fut
    CURLING (férfi) Férfi torna, Csoportkör, 12. forduló
    1. Dél-Korea – Japán
  15. Fut
    JÉGKORONG (női) 3. helyért, Bronzmeccs
    1. Finnország – Olimpiai cs.
  16. Fut
    JÉGKORONG (férfi) Negyeddöntő, Negyeddöntők
    1. Olimpiai cs. – Norvégia
  17. 10:00
    SÍFUTÁS (női) Csapat sprint szabadstílusú, Döntő
  18. 12:00
    GYORSKORCSOLYA (férfi) Csapat üldözéses, Félrfi csapat üldözéses, döntő
  19. 12:00
    GYORSKORCSOLYA (női) Csapat üldözéses, Női csapat üldözéses, elődöntő
  20. 12:00
    SÍFUTÁS (férfi) Csapat sprint szabadstílusú, Döntő
  21. 12:05
    CURLING (női) Női torna, Csoportkör, 12. forduló
    1. Svédország – Egyesült Államok
  22. 12:05
    CURLING (női) Női torna, Csoportkör, 12. forduló
    1. Svájc – Japán
  23. 12:05
    CURLING (női) Női torna, Csoportkör, 12. forduló
    1. Oroszország – Kanada
  24. 12:05
    CURLING (női) Női torna, Csoportkör, 12. forduló
    1. Dél-Korea – Dánia
  25. 12:40
    BOB (női) Kettes, 3-4. forduló
  26. 12:54
    GYORSKORCSOLYA (női) Csapat üldözéses, Női csapat üldözéses, döntő
  27. 13:10
    JÉGKORONG (férfi) Negyeddöntő, Negyeddöntők
    1. Kanada – Finnország
  28. 13:10
    JÉGKORONG (férfi) Negyeddöntő, Negyeddöntők
    1. Svédország – Németország