Orsolya
14 °C

Babosék kiestek a negyeddöntőben Rómában

2018.05.18. 22:02

A harmadik helyen kiemelt Babos Tímea, Kristina Mladenovic páros a negyeddöntőben búcsúzott a római salakpályás tenisztorna női versenyében.

Az ausztrál nyílt bajnokság idei győztes kettősét a Sorana Cirstea, Jelena Ostapenko román, lett duó győzte le pénteken egy sima és egy szoros szettben.

A második játszmában Babosék közel álltak az egyenlítéshez, mivel 5:4-re vezettek.

Eredmény (a WTA honlapja alapján):

nők, 3,35 millió dollár (884 millió forint) összdíjazás: páros, negyeddöntő,

Sorana Cirstea, Jelena Ostapenko (román, lett)-Babos Tímea, Kristina Mladenovic (magyar, francia, 3.) 6:2, 7:5